Квіти і астрологія: букет для Козерога

7

Астрологи упевнені, що рослини можуть привнести в наше життя добрі емоції, гармонію і навіть допомогти нам у вирішенні важливих питань. Головне тут – дізнатися, які рослини відповідають вашому знаку. Зодіакальна енергія рослин укладена у формі їх пелюсток, висоті і ширині стебла, листя і коріння.

Козероги: які вони?

Козеріг – земний знак, причому один з найбільш стійких. Вважається, що його характер стриманий і спокійний, а темперамент меланхолійний. Козеріг практичний і любить повністю контролювати ситуацію. Терпіння, строгість і старанність – головні риси цього знака.

Чоловік-Козеріг – справжній джентльмен, приємний у спілкуванні і впевнений у собі. У відносинах він відіграє роль покровителя й не підводить своїх друзів і коханих. Жінка-Козеріг елегантна, володіє особливим шармом і підкорює чоловіків мудрістю і кокетством.


Земний знак Козеріг не любить поспіху. Поруч з ним добре себе почувати будуть повільно зростаючі рослини

Даруємо букет Козерогові

Якщо ви плануєте подарувати Козерогові букет, то для цього найкраще підійдуть тюльпани, жоржини, гербери, айстри. Лілії, троянди, гладіолуси, хризантеми та гвоздики також підтримають енергію цього знака. Додайте в композицію польові квіти: Козероги їх оцінять.

Так як жінка-Козеріг – натура пристрасна, то червоний або бордовий колір букета зможе це підкреслити. Для чоловіка підійдуть квіти білих, фіолетових, синіх відтінків.

Для Козерога квіти – особливий знак симпатії, тому важливо приділити увагу прикраси букета. Він повинен бути елегантним, вишуканим, але одночасно з цим неаляпистым і невычурным. Дотримуйтеся лаконічного стилю, уникайте надмірностей: величезна упаковка, стрази і блискітки тут ні до чого.


Польові квіти: ніжні, свіжі і весняні

Коментар Козерога:
Троянди мені подобаються, вони вишукані та елегантні. Але зі мною ці квіти не дружать: майже відразу починають в’янути. Тому віддаю перевагу айстри і жоржини – справжні королівські квіти. Люблю також прості польові квіти: ромашки, волошки, дзвіночки. Навесні з нетерпінням чекаю цвітіння бузку – неповторний аромат.
Альбіна

Козерогам також сподобаються пишні і важкі букети. Що стосується форми, то краще віддати перевагу модним букетам-скипетрам, складеним з квітів на довгих стеблах. Вони підкреслять харизму і стриману елегантність представників цього знаку і до того ж відмінно підійдуть до ділових костюмів або суворим суконь.


Троянди світлих відтінків – знак особливої любові і поваги

Кімнатні рослини для Козерога

Кожен рекомендований кімнатний квітка для цього знака буде талісманом в роботі. Квіти будуть сприяти кар’єрному та особистісному зростанню, приносити фінансові успіхи і визнання в суспільстві, допоможуть досягти практично будь-яку ціль в житті.

Сатурн – управитель Козерога, який наділив його суворістю. Рослини цього знаку володіють таким же суворим «характером»: у них прямий і міцний стебло і щільні листя. Вогненний Марс наділив їх шипами і колючками.


Товстянка – невибаглива рослина з щільним листям і прямими стеблами

Які квіти підходять Козерогам?

  • Драцена і інші пальми

Драцена – чагарник на прямому стеблі, яке з віком перетворюється в деревний стовбур. Тривалість її життя становить 10-15 років.

  • Фікуси

Квітникарі люблять фікуси за їх індивідуальність: їх різновиди суттєво різняться між собою. Листя фікуса Бенджаміна, наприклад, облямовані білою смугою, а листя фікуса каучуконосного – блискучі і темно-зелені.

Коментар Козерога:
Раніше в мене була просто оранжерея. Квіти стояли всюди: на підвіконні, на підлозі. Розводила в основному зелені рослини, особливим улюбленцем був заміокулькас. Потім, коли перестали мене радувати, віддала всі квіти друзям і знайомим, залишилися тільки алое для здоров’я, крассула і улюблений фікус.
Людмила

  • Товстянка (а також крассула і грошове дерево)

Товстянка не вимагає складного догляду, тому буде відмінно себе відчувати навіть у початківця квітникаря. Вважається, що ця рослина сприяє зростанню фінансового добробуту, за що і отримала свою назву.

  • Живі камені

Нижні листя цієї рослини – зрощені, що нагадує квітку, що росте прямо на гальці. Забарвлення і малюнок листя різноманітні, за що їх дуже люблять колекціонувати.

Рослини Козерога корисно мати і всім іншим знакам в будинку і офісі, адже вважається, що вони допомагають досягти успіху. Козеріг – це ще й знак начальника, тому його рослини, добрі для тих, хто бажає піднятися по кар’єрних сходах.

квіти композиції-букети і квіткові композиції Екзоти