Квіти і астрологія: букет для Риб

5

Один з найбільш містичних і загадкових знаків, Риби люблять самовдосконалюватися, розвивати уяву, розум та інтуїцію. Серед представників Риб багато віщунів і ясновидців – людей, наділених особливим даром.

Астрологи визначили, які квіти (як кімнатні, так і свіжозрізані) зможуть допомогти Рибам в такому непростому справі. Крім того, такі квіти будуть служити талісманом цього знака.


Правляча планета Риб – Нептун, і це неспроста: Нептун – бог морів

Які ж квіти допоможуть пробудити в Рибах духовні сили?

Кімнатні рослини

Стихія Риб – вода, тому і їх рослини нагадують водорості, люблять воду, а також часто володіють яскравими квітками з ніжним ароматом.

  • Плауноподібні толстянка

Цей вид толстянки – єдиний, який не має масивного стебла і круглих щільних листя: його прямі стебла покриті яскраво-зеленими дрібними трикутними листям. Ці пагони можуть укорінюватися при торканні з грунтом, а при розростанні вони красиво звисають через край горщика, тому така толстянка буде красиво виглядати в підвісному кашпо.

Ця толстянка здатна прибрати суєту, яка може лякати Риб, вона сприяє релаксації і гармонізації почуттів. З такою рослиною в будинку мовчазні Риби стануть легше переносити вимушене спілкування.

  • Орхідеї

Деякі види орхідеї можуть існувати навіть без ґрунту: для життя їм потрібні лише повітря і вода. Це їх якість чудово співвідноситься з такою особливістю Риб, як відчуття втрати землі під ногами. Невміння твердо стояти на ногах часто призводить цей знак до депресій і апатії.

Ніжна і тендітна орхідея допоможе Рибам бачити у всьому красу, незважаючи ні на що. Ця квітка надихає, розвиває творчі здібності, наповнює будинок гармонією і творчим настроєм.


Рибам підійдуть квіти скромні, але елегантні: волошки, ромашки, іриси, незабудки

Букет для Риб

Витончені і елегантні жінки-Риби люблять душевні подарунки. Вони обов’язково відчують, якщо букет був обраний поспіхом і недбало. Не оцінять вони і штамповані погані подарунки. Одним словом, роблячи подарунок Рибам, вкладете в неї всю душу.

Яким кольорам зрадіють Риби?

  • Польові квіти

Риби не люблять химерність, тому польові квіти – нехитрий, але милий і щирий подарунок. У ньому вони побачать романтичний порив і щирість дарувальника. Білосніжні ромашки, яскраві фіолетові волошки, запашні соковиті трави – такий букет ідеальний для творчих людей.

  • Лілії

Ця квітка продемонструє Рибам вашу повагу, а білі лілії стануть уособленням чистоти думок і помислів. Лілія називається ще і місячним квіткою: вважається, що вона зберігає таємницю, розгадати яку можна тільки в повний місяць.

  • Нарцис

Елегантний нарцис – символ досконалості, того, до чого так прагнуть Риби. Квітка допоможе цьому знаку у нелегкій справі – пошуку себе і набуття гармонії.

  • Тюльпан

Тюльпани яскравих забарвлень підійдуть для пристрасних Риб і стануть символом кохання і краси. Вважається, що тюльпан відчуває натуру людей і розкриває бутони тільки там, де панують доброта і тепло. Якщо тюльпан розкрився в чиємусь домі, отже, господаря чекають щастя і щира любов.

Як ми вже говорили, Риби не оцінять надмірної розкоші: величезної кількості прикрас і блиску, кричущих і викликають відтінків кольорів. Краще всього, якщо вибрані вами квіти ніжних і спокійних відтінків рожевого, бежевого, білого, бузкового. Невеликий, але вишуканий букетик викличе у сентиментальних Риб захват і розчулення.

квіти композиції Кімнатні рослини Дизайн Квітковий етикет