Любов ненавмисно нагряне, або 10 нетипових сімейних пар

74

«Протилежності притягуються», «нам подобаються ті, хто чим-то схожий на нас самих», «любов засліплює», «тільки кохання по-справжньому зряча» – люди придумали цілу купу взаємовиключних висловлювань про самому головному почутті. Про те, як і чому люди закохуються, написані томи художньої літератури і вчені праці.

Однак поки ще ніхто не може сказати, чому деколи любов розгорається між чоловіком і жінкою, які, здавалося б, не мають нічого спільного, і як людям вдається через десятиліття життя пліч-о-пліч любити один одного так само міцно, як і в день весілля.

Зевс-громовержець і тендітна фея

Ми почнемо свій список з співвітчизників – Миколи Валуєва і його дружини Галини. Боксер на півметра вище своєї прекрасної дами (2 м 13 см проти 1 м 63 см) і майже на центнер важче. Однак настільки велика різниця слугує зайвим підтвердженням того, що в шлюбі фізичні габарити – не головне.

Мені зверху видно все…

Ця історія почасти повторює попередню, але за одним маленьким винятком, так як тут дружина виявилася вище чоловіка. Причому набагато: зростання Элизане да Крус-Сілва – більше двох метрів, у той час як її обранець Францинальдо да Сілва Карвалью дотягнув лише до 1 м 65 див. Однак така обставина аніскільки не заважає парі відчувати щастя.

І більше століття триває шлюб

Золоте весілля традиційно вважається символом міцності сімейних відносин, адже є ще і залізниця, і діамантова… Що ж тоді говорити про подружжя, які прожили разом ні багато ні мало сто років?


Балабеім і Ніфтулла Агаєв, 2014 рік

Хатын і Ільяс Джафаровы, 1986 рік

На сьогодні є дані про двох таких парах. Перша – це Балабеім і Ніфтулла Агаєв, справили сторіччя з дня одруження навесні минулого року (вік подружжя – 116 і 126 років). Друга пара більш віддалена від нас у часі – це Хатын і Ільяс Джафаровы, чий столітній ювілей подружжя припав на 1986 рік (на той момент їм було 117 і 122 роки), а всього вони прожили разом 104 роки. Цікаво, що обидва випадки були зареєстровані в Азербайджані.

З багатим досвідом

Саме так можна прокоментувати молодят, які зареєстрували шлюб у Великобританії в цьому році.


Джордж Кірбі і Дорін Лаки

На момент одруження нареченому виповнилося 103 роки, а нареченій 91 рік. Вони вже майже тридцять років прожили разом, проте вирішили, що офіційна процедура не завадить. Цікаво, що, зігравши весілля, вони відібрали пальму першості у каліфорнійців Аллана Маркса і Ліліан Хартлі, які обмінялися обручками, коли чоловікові було 98 років, а жінці – 95.

До речі, стосунки американських закоханих почалися з того, що немолодий, але галантний кавалер зробив дамі комплімент. Так що глибоко пенсійний вік флірту і любові не перешкода.

Не втомлюючись повторювати

Скільки можна повторювати весільну клятву бути разом? Лорен і Девід Блейр, подружня пара з Америки, знають відповідь на це питання: стільки, скільки потрібно! Вони встигли зробити це стократно і, до речі, кожен раз – на новому місці і при повному параді: дружина – в білому платті, чоловік у костюмі.

Так-так, всі віки…

Що ми, швидше за все, скажімо, якщо дізнаємося, що хлопець 24 років одружився на жінці, яка йому у бабусі годиться? «Ненормальний!» – буде наша перша думка – і, до речі, зовсім даремно. Молодий аргентинець Рейнальдо Вавекче запропонував руку і серце Адельфе Вольпес, яка старша за нього майже на 60 років. Однак, на погляд нареченого, нічого дивного немає: на одруження він зізнався, що його завжди приваблювали немолоді жінки.

Справжньої любові не страшні каліцтва

Хоча герої цієї історії, судячи з усього, поки не зв’язали себе офіційними узами шлюбу, проте в даному випадку це, мабуть, і не важливо. Молодий американець Тейлор Морріс, спеціаліст-сапер, був розподілений на службу в Афганістан. Кілька років тому він підірвався на саморобній міні – і залишився без рук і ніг. Здавалося б, кому він тепер потрібен? Однак у його дівчини, Даніель Келлі, навіть і думки такої не виникло. Вона в прямому розумінні слова виходила Тейлора, а для того щоб він повернувся до нормального життя, зробила все можливе.


Даніель допомагає коханому робити зарядку

Вона не дала йому замкнутися в чотирьох стінах

Нехай у Тейлора немає ніг, зате Даніель носить його на руках

П’ять днів щастя

Ця історія хоч і сумна, але гарна. Ми помістили її в нашу добірку, щоб показати, як можна порадувати людину, навіть якщо він смертельно хворий. У Кеті Кіркпатрік, молодої красуні, був хлопець на ім’я Нік Годвін, закоханий в неї ще зі шкільної лави. Дівчина закінчила коледж, а через деякий час їй діагностували рак. Коли стало ясно, що хвороба не відступить, молоді люди вирішили повінчатися. Весілля відбулося так, як вона мріяла: гарна сукня, весільний букет. Незважаючи на нездужання, Кеті була щаслива – нехай недовго, зате разом з коханим чоловіком…

Розмальовані

Спільне хобі зближує людей, а деяким навіть вдається на грунті загального захоплення знайти собі чоловіка. Так і сталося з Віктором Хьюго Пералта і Габріелою Пералта. Вони обидва не мислять життя без пірсингу і татуювань, тому і привернули увагу один одного на одній з тематичних виставок.

Точно не помилишся!

Іноді буває так, що майбутні чоловік і дружина мають однакові імена, однак ще цікавіше, коли у них і прізвища однакові. Саме так і трапилося з американкою Келлі Катріною Хільдебрандт і її співвітчизником Келлі Карлом Хильдебрандтом.

Вони познайомилися по листуванню в інтернеті, зацікавивши один одного майже повною тотожністю імен. Потім Келлі-юнак і Келлі-дівчина зустрілися вже по-справжньому і вирішили одружитися. Однак на весільних запрошеннях вказали все-таки свої другі імена – мабуть, щоб гості не плуталися.

квіти Троянди Жінці Цікаве Романтика