Любов з ризиком для життя: екстремальні зізнання в почуттях

5

Готуєте вечерю при свічках, щоб зізнатися в коханні своїй половинці? Звичайно, це дуже романтично, але трохи… банально. Спробуйте знайти оригінальний спосіб, який дівчина не зможе забути.

Якщо ви і ваша обраниця обожнюєте, коли адреналін викидається в кров, екстремальні варіанти – те, що потрібно. У цій статті – 5 найсміливіших зізнань не для слабкодухих.

У вільному падінні: банджі-джампінг

Банджі-джампінг – це своєрідний екстремальний атракціон. Його суть – у стрибках з великої висоти зі страховкою. Майданчиками для такого заняття можуть послужити високі мости, вежі, скелі.

Особливої підготовки тут не потрібно. Інструктор пояснює все безпосередньо перед стрибком, а сучасне страхувальне спорядження гарантує безпеку. Але було б непогано спробувати спочатку стрибнути одному, щоб почувати себе впевненіше при джампінгу з коханою.

Багатьох настільки захоплює відчуття падіння, що вони не можуть з першого разу контролювати емоції.

Поцікавтеся у дівчини, стрибала вона коли-небудь і чи хоче спробувати. Якщо вона сміливо погодиться, тоді можна зробити це разом.


Відчуття польоту і довгоочікуване визнання

Прокричати заповітні три слова (зробити це потрібно якомога голосніше, інакше ваша половинка їх просто не почує) можна на етапі вільного падіння. Але якщо з-за захлиснули вас емоцій цього не вийде, буде другий шанс відразу після закінчення польоту.

При спуску з засніженого схилу

Гірськолижні спуски – справжня знахідка для тих, хто хоче зробити своє визнання таким, що запам’ятовується. Тут є безліч варіантів: на сноуборді, лижах або навіть санях. Перші два способи вимагають певної вправності і досвіду: встати і відразу поїхати не вийде – потрібні тренування. А останній – підійде навіть тим, хто погано розбирається в таких видах спорту. Плюс до всього на санках ви будете до дівчини як можна ближче. У такій обстановці сказати слова любові простіше, ніж прокричати з відстані.


Відчуття з дитинства

Чудові пейзажі, морозяний повітря, адреналін… Хіба таке вона зможе забути?

На гребені хвилі

Захоплюєтеся серфінгом разом зі своєю половинкою? Тоді не пропустіть можливість зізнатися їй під час підкорення хвиль.

Навіть якщо у вашої обраниці замало досвіду, можна запропонувати їй зробити це в тандемі при спокійному морі. Так ви зможете підтримувати її і прошепотіти «люблю» прямо на вушко.


Парний серфінг зробить вас ближче один одному

Навіть якщо спроба буде не зовсім вдалою, і ви впадете в воду – не губіться. Заповітна фраза і за таких обставин прозвучить не менш романтично.

Рафтинг

Сплав по гірських річках – захоплюючий вид спортивного туризму, який все ж таїть у собі чимало небезпек. Якщо ви зважитеся на цей спосіб, підійти до його організації потрібно відповідально.

Для новачків необхідний професійний тренер, який проведе інструктаж і буде керувати вашими діями в човні. Попередьте його заздалегідь про свої наміри зізнатися в любові. Можливо, він навіть порадить, на якій ділянці річки це краще зробити.


Для тих, хто з рафтингом вже знайомий не з чуток, парний сплав – найбільш вдалий варіант для освідчень

Не вибирайте річки з великою кількістю порогів і небезпечними скелями замість берегів. Такий сплав вимагає уважності і зосередженості на процесі. Якщо хочете, щоб у вас була можливість сказати три заповітні слова, вирушайте до більш спокійних водоймах.

Постукати у віконце

Ваша половинка живе на 10 поверсі? Використовуйте цей факт у своїх цілях. Розбудіть її рано вранці з романтичним букетом, постукавши у вікно її спальні. Як це зробити? З допомогою підйомного крана або страхувального спорядження. Останній варіант підійде, однак, лише професійним альпіністам.


Небезпечно, але дуже романтично

Після такого подвигу вона буде згодна на будь-яку вашу пропозицію і, можливо, розпочне наглядати фасони весільних суконь, приміряти фату і шукати, де можна купити букет нареченої.

Жінки Чоловікові Поради Цікаве Традиції Романтика