Любові всі віки…

4

Прийнято вважати, що любов – справа молодих, і в старості залишається тільки «доживати». На щастя, життя постійно доводить протилежне – існує безліч історій про те, як в серцях літніх людей прокидаються сильні почуття і навіть дух авантюризму.


Відносини людей у віці відрізняються особливою глибиною і ніжністю

Втеча з будинку престарілих

Чули недавню історію про втечу літньої дами з будинку престарілих в Норвегії? Якщо так, переходьте до наступного подзаголовку. Всім іншим розповімо деталі історії далі.

Одним тихим ранком в одному з поліцейських дільниць міста Осло пролунав дзвінок – персонал будинку престарілих не дорахувався одного зі своїх 92-річних жительок. Єдина виявлена доказ – залишені на автостоянці ходунки.

Шляхом непростих пошуків, даму вдалося виявити… в Швеції, в місті Стокгольм. Вона перебувала в прекрасному самопочутті, і не одна, а зі своїм 87-річним коханим, який проживає там же. Як розповідають працівники будинку престарілих, пара перебуває у відносинах на відстані вже кілька років.

Коли причини зникнення стали ясні, ніхто з персоналу не став злитися на втікачку, все тільки пораділи за закоханих. Єдине, працівники сильно перелякалися, так як зникнення відбулося без попередження, і вони довгий час не знали, що думати.

Всього літня дама провела у свого друга пару тижнів, а потім повернулася назад.

Жили довго і щасливо і померли в один день…

Інша зворушлива історія оповідає про літній парі з Каліфорнії, Доні і Максін Сімпсонів.Дона і Максін Сімпсон

Ця історія стала відома завдяки їх внучці по імені Меліса. Дівчина виклала в мережу фотографії бабусі і дідусі, розповівши про їх життя.

Познайомилася пара в боулінг-клубі, і з цього моменту прожили все життя, подорожуючи разом по світу та виховуючи дітей. В похилому віці вони осіли в невеликому містечку Бейкерсфілд в Каліфорнії. На той момент вони були разом вже більше 60-ти років.

Останні роки Максін хворіла на рак, і її стан значно погіршився, коли чоловік отримав множинні травми після падіння з драбини. Меліса поселила Дону і Максін у себе в будинку в окремій кімнаті. За словами дівчини, всі припускали, що літня пара піде з життя разом, до того були сильні почуття один до одного. Так і виявилося.

Ліжка Дону і Максін стояли поруч. В день їх смерті вони до останнього трималися за руки. Першою пішла Максін, а через чотири години за нею послідував її коханий…

В очікуванні поцілунку

Наступна історія про наших співвітчизників, Дмитра Гарине і Катерині Шавыриной.

87-річна баба Катя – інвалід з дитинства, і тому вона ніколи не розраховувала, що у неї з кимось стосунки. Зовсім недавно вона зустріла 81-річного Дмитра, так само не може ходити. Літній чоловік проживав у тому ж будинку ветеранів, в кімнаті навпроти.

Майже з першого дня знайомства на її столі регулярно почали з’являтися маленькі подарунки – квіти, солодощі. Дмитро регулярно просив лікарів вивести його разом з Катериною на прогулянку і надавати їй додатковий догляд.

Журналістам баба Катя зізналася, що дуже чекає їх першого поцілунку.

Історія однієї ділянки

Завершує нашу статтю приголомшлива серія фотографій, що ймовірно належить фотографу Кену Гриффитсу.

Зараз вже не можна точно сказати, хто саме був автором фото і як кличуть людей на них зображених. Тим не менш, все це другорядне порівняно з тими емоціями, які передають знімки.

Судячи з усього, автор щорічно робив фотографії пари поруч з їх будинком та прилеглою до нього ділянкою. Результат дивіться самі.

Поради Цікаве Мистецтво Традиції Романтика