Маленькі композиції з квітів

4

Квіти – це, мабуть, найпрекрасніше, що створила Природа. Від розмаїття барв і пахощів, форм і розмірів просто захоплює дух. Квіти, особливо вміло підібрані композиції, здатні підвищити настрій в самий похмурий день. Скомбіновані майстром-флористом гербери, троянди, орхідеї, еустоми змусять вас посміхнутися і зроблять життя яскравішим.

Маленький букет для маленького офісу

Дні офісного працівника – це постійна суєта і напруга і, якщо ви хочете, щоб близька людина, перебуваючи на роботі, трохи розслабився, замовте для нього букет. Нехай це буде маленька композиція з квітів, адже на робочому столі зовсім мало місця, а компактний букет і поряд з комп’ютером поміститися, і око порадує. Ніжні пелюстки і яскраво-зелене листя, оформлені у відповідності з вашим смаком – це найкращий антидепресант на всі часи.


Композиція «Щаслива мить»

Плюси, так і тільки

Останнім часом маленькі композиції з квітів вийшли на пік популярності, цьому сприяла низка причин:

  • Для таких букетів не потрібна ваза.
  • Вони займають мало місця, а значить поставити їх можна де завгодно.
  • Такі букети говорять про тонкий смак дарувальника, адже вони дуже стильні.

Маленькі композиції з квітів ще не набили оскому покупцям, вони виглядають дуже незвично, ними можна прикрасити будь-який інтер’єр, нічого кардинально в ньому не змінюючи. Наприклад, ніжні польові квіти, поміщені в чайну чашку, будуть чудово виглядати на кухні. Півонії та троянди порадують своїм ароматом любителів рожевої і білої палітри. Якщо ж ви любите сонячні відтінки, замовте гербери або орхідеї. А для любителів райдужних композицій ми пропонуємо букети, поміщені в скляні вазони, заповнені кольоровим піском.

Квітковий інтер’єр

Маленькі композиції з квітів освіжать інтер’єр вашого будинку, привнесуть трохи фарб в набридлу гаму. І навіть якщо ідея декорування вітальні мініатюрними букетами прийшла вам в голову посеред ночі – нічого страшного – ми працюємо цілодобово, а фантазія флористів «Flora Express» настільки безмежна, що втілить будь-яку вашу ідею. Якщо ви не впевнені, який саме мініатюрний замовити букет, проконсультуйтеся з нашим фахівцем. Можливо вам варто замовити кілька інтер’єрних букетів, але різного розміру або ж з різним декоративним оформленням. Правильне квіткове і колірне рішення вам завжди підкажуть консультанти «Flora Express».

«Flora Express» – замовте мініатюрне диво!

квіти Поради Цікаве Мистецтво Дизайн