Найоригінальніші пропозиції руки і серця

5

У кожної пари настає такий момент, коли відносини вже не можуть перебувати на колишньому рівні. Чоловік і жінка люблять одне одного і хочуть бути разом, і прийшов час зробити відповідальний крок. Банальні ідеї краще відкласти в сторону. Романтичні вчинки тільки прикрашають стосунки і змушують любов спалахнути з новою силою. Не обмежуйтеся звичними фразами і повсякденному обстановкою. В ідеалі, така подія відбувається один раз у житті, і воно повинно запам’ятатися назавжди. Якщо докласти трохи зусиль і скористатися фантазією, можна придумати особливу пропозицію, від якого дівчина не зможе відмовитися.


Визнання в любові має бути красивим і несподіваним

Романтичні і зворушливі пропозиції руки і серця

Якщо ви вирішили розповісти коханій про свої наміри, дуже важливо створити відповідну романтичну обстановку і не забути про купівлю кільця. Відбуватися подія може де завгодно. Обране місце повинно викликати приємні асоціації та бути значущим для вас обох.

Існує багато оригінальних варіантів пропозиції руки і серця. Ось деякі з них:

 • Запросіть свою обраницю на місце першої зустрічі і там, ставши на коліно з трояндою в одній руці і кільцем в інший, зробіть пропозицію вийти за вас заміж.
 • Попросіть поета або власноруч напишіть романтичні, зворушливі вірші, де буде озвучуватися пропозицію руки і серця.
 • Запросіть кохану в ресторан і там, на очах у всіх в урочистій обстановці зробіть пропозицію.

 • Ресторан – відмінне місце для того, щоб розповісти про свої почуття

 • Можна запропонувати руку і серце на концерті улюбленого виконавця дівчини. Потрібно лише домовитися з артистом, щоб він озвучив під час виступу.
 • Створіть в інтернеті блог, присвячений вашої любові, де будуть позначені всі яскраві моменти ваших відносин, починаючи з першої зустрічі і закінчуючи пропозицією вийти заміж. Запропонуйте коханої заглянути на сайт.
 • У дворі, де живе кохана, організуйте справжній флеш-моб. Для цього залучіть друзів і родичів. Підготуйте відповідні плакати та фотографії. Складіть з людей живе серце, встаньте в середину з кільцем і трояндою в руку, зробіть пропозицію.
 • Запропонуйте своїй другій половинці прогулятися по морському узбережжю. Під час прогулянки випадково знайдіть заздалегідь підготовлену закупорену пляшку, де буде знаходитися напис з пропозицією вийти заміж.

 • Нехай про ваші наміри і почуття дізнається весь місто

 • Замовте величезний рекламний банер з фотографією коханої і великим написом, де можна розповісти про свої почуття і наміри.
 • Прикрасьте її квартиру безліччю куль, троянд і, коли вона прийде додому з роботи, зробіть пропозицію, ставши на одне коліно і прочитавши рядки романтичних віршів.

 • Оригінальне серце з автомобілів

  Екстремальне пропозицію руки і серця

  Завжди можна піти далі і проявити ще більше креативу, щоб заявити про свої почуття. Не зупиняйтеся на досягнутих висотах у відносинах і завжди дійте за велінням серця. Якщо є можливість, то обов’язково організуйте незабутній і яскравий момент пропозиції руки і серця в екстремальних умовах. Після такого вчинку кохана буде в захваті і не зможе сказати «ні».


  На березі безмежного океану пропозицію вийти заміж виглядає дуже романтично

  Незвичайно виглядає політ на повітряній кулі. Під час нього можна добре розгледіти навколишні краси і, коли на горизонті позначиться захід, зробити пропозицію, подарувавши бажане кільце. Вражень залишиться дуже багато.


  На гірській вершині можуть відбуватися найбільш зворушливі моменти в житті

  Якщо ви захоплюєтеся дайвінгом і вирішили разом з коханою дівчиною вивчити морські глибини, відпочиваючи на морі, то відповідний момент для пропозиції руки і серця настане, коли ви будете на самому дні роздивлятися корали або морських мешканців. Саме час дістати перстень і заявити про свої почуття.


  Пропозицію руки і серця можна зробити, катаючись на ковзанах

  Стрибок з парашутом дарує незабутні відчуття. Щоб він запам’ятався на все життя, варто організувати визнання в любові відразу після приземлення або прямо в повітрі.

  Існує багато способів виразити свої почуття. Любов штовхає людей на шалені та сміливі вчинки. Завдяки цьому почуттю життя сяє яскравими фарбами, і з’являються самі неповторні пропозиції руки і серця.

  Поради Цікаве Мистецтво Традиції Романтика