Новорічні букети

276

Новий рік – зимове свято, асортимент кольорів у цей час не особливо широкий. Тим не менш, новорічні композиції відрізняються своєю традиційною атрибутикою та створюють святковий настрій. Для їх створення використовують хвойні гілки, ялинкові іграшки і мішуру.


Для новорічних букетів традиційно використовують хвою

Святкові композиції піднімуть настрій навіть самим похмуро налаштованим людям. Коли в центрі столу стоїть букет з хвої, виблискують вогні на ялинці та залишається зовсім небагато часу до бою курантів, особливо гостро відчувається бажання оновлення і змін у новому році.


Новорічний букет буде доречним на святковому столі

Як прикрасити композицію?

Для прикрашання новорічних букетів використовують аксесуари з відповідною тематикою: квіти гостролиста, фігурки з символом року, порцелянові янголята. Традиційні колірні поєднання свята – червоні і зелені кольори. Ялинові гілочки можна прикрасити яскравими стрічками серпантину, штучним снігом, гірляндами ліхтарів, пензлями штучної горобини, цукерками в блискучих фантиках. Словом, тут є простір для творчості. Створення квіткової композиції може стати спільною справою, що об’єднає за одним столом всю сім’ю.


Для новорічних композицій або букетів можна використовувати ягоди

Зимові квіти

Хвойні гілки підкреслюють ніжність пелюсток літніх квітів у букетах. Тому вдалим буде рішення додати в новорічну композицію троянди, іриси або орхідеї. Зелень хвої буде красиво контрастувати з кольором пелюсток.


Літні квіти гармонійно поєднуються з хвоєю

Приємний подарунок

Новорічні букети гарні і як самостійний подарунок діловим партнерам або близьким друзям. Святкова композиція розповість їм про те, що ви поважаєте і цінуєте їх. Крім того, новорічний букет – це прекрасний спосіб поділитися атмосферою свята.


Новорічні букети доречні в якості самостійного подарунка бізнес-партнерам
квіти композиції, букети Поради Цікаве