Один день з життя курєра Flora Ехргеѕѕ

15

У деяких випадках кур’єр виступає в ролі бармена. Ні, звичайно, він не розливає міцні напої, а виконує інші функції, які покладаються на працівників розважальних закладів: бути приємним співрозмовником і трішки психологом.

Я кур’єр служби доставки квітів, і це історії з мого життя.


Доставка квітів здійснюється по всій Росії

Доля

Ви, напевно, багато разів бачили в кіно або в одній із соціальних мереж оголошення на кшталт: «Шукаю дівчину, бачив в метро на станції, вона їхала туди-то. Допоможіть відшукати – я закохався!». Виглядає зі сторони все шалено романтично, особливо якщо ці історії закінчуються щасливим хеппі-ендом.

Як правило, кур’єр знає лише адресу доставки та ім’я людини, якому варто вручити квіти. Але іноді бувають ситуації, коли клієнт присвячує нас в деякі подробиці, щоб ми змогли гідно виконати його доручення. Так було і цього разу. Замість стандартного адреси та імені адресата мені дали трохи дивну інформацію: «Бути в 18:25 на станції «Охотний Ряд» і чекати біля входу з Тверській вулиці. Вручити букет «Ренесанс», що складається з гербер, троянд та інших красивих квітів». Мене завбачливо забезпечили фотографією цієї дівчини і повідомили, у що вона одягнена.


Ми складемо будь букет на ваш смак

В цьому плані було кілька ризиків: дівчина могла відпроситися раніше з роботи, піти з подружками в кафе, дістатися іншою дорогою – і ще величезна кількість сценаріїв. Але сталося саме те, що сталося, і я називаю це долею. Рівно о 18:28 наша дівчина спустилася саме там, де я і очікував. Її радість від несподіваного подарунка не було меж, всі перехожі були явно здивовані і навіть трохи шоковані незвичайною ситуацією.

Лише прийшовши в офіс на наступний день, я дізнався всю передісторію цього сюжету. Виявляється, пара познайомилася рівно рік тому на цій станції метро і приблизно в той же час. Вірніше, не познайомилася, а лише зустрілася очима. Молодій людині все-таки вдалося відшукати вподобану йому дівчину. Історія цієї пари більше нагадує романтичну мелодраму, яка закінчується пропозицією руки і серця за допомогою незвичайного букета квітів. Я чомусь впевнений, що саме так у них і було.


Червоні троянди завжди допоможуть створити романтичну обстановку

Деякі люди надають великого значення символіці кольорів. Жоден забобонна людина не подарує букет з жовтих акацій або анемонів, оскільки ці квіти означають розставання і смуток. А ось камелії, омели, примули або червоні троянди – найактуальніші квіти для людини, яка хоче виразити щирі почуття. Для тих, у кого відносини тільки починають розвиватися, ідеальним подарунком стануть гербери, які позначають флірт і посмішку. Чудовим подарунком для тільки що почалися відносин стане букет з строкатих і жовтих тюльпанів, які натякнуть дівчині про її прекрасну усмішку, осяваючою все навколо, і гарних очах.


Червоні троянди завжди актуальні квіти

Любов вище всього

Звичайно, в моїй роботі трапляються випадки, коли адресат явно не в настрої або наш клієнт сильно завинив, так що квіти летять з драбини чи балкону. Так, таке теж буває. Але в пам’яті залишаються в основному випадки позитивні, вони повертають віру в хороше.

Справа була пару років тому, коли я тільки починав працювати в компанії Flora Express. До нас звернувся молодий чоловік з проханням доставити квіти одній особі. У нього наступна історія: два з половиною роки він не спілкувався зі своєю колишньою дівчиною, але почуття так і не охололи. Він вирішив трошки нагадати про себе. В якості нагадування був обраний простий, але неймовірно красивий і ніжний букет «Піна Колада».

На наступний день я відправився доставляти квіти цій дамі. В потрібний час я опинився на порозі її квартири. На моє щастя після дзвінка почулися кроки, і двері переді мною відкрилася. З’явилася вона – прекраснішим створення я не бачив у своєму житті. Великі і дуже красиві очі, витончена талія і чудова, трохи збентежена усмішка. Я завмер. Зізнаюся чесно – я забув, навіщо прийшов.


Доставка квітів у будь-яке місце і в будь-який час

Коли я вже вручив букет і попросив розписатися, дівчина помітила, що квіти призначаються зовсім не їй. Виявляється, та, якою був адресований букет, виїхала з цієї квартири приблизно рік тому. Оскільки наш клієнт з нею не спілкувався, він цього не знав.

Як я вже казав, тоді я тільки починав працювати кур’єром по доставці квітів, тому зважився на не зовсім звичайний крок: все-таки вручив квіти за цією адресою, а в офісі заплатив зі своєї кишені. Я не міг залишити цю юну особу без уваги. Дівчину вразив такий крок, і вона з радістю прийняла запрошення в кафе цим же ввечері.

Ось так неждано-негадано в один з перших робочих днів я зустрів дівчину своєї мрії, з якою маю намір прожити довге і щасливе життя.

квіти, букети і квіткові композиції Цікаве Мистецтво