Оригінальні композиції з квітів: подарунок до будь якого свята

5

Сьогодні подарувати букет – значить висловити щирі почуття до обдаровуваному, а саме – вшанування, повага і любов. Оригінальні композиції з квітів здатні подарувати масу позитивних емоцій, зробити людину щасливою, поліпшити настрій, особливо, якщо це ті квіти, які подобаються винуватцю урочистої події. Навіть скромний букет ромашок або бузку, придбаний на вулиці, здатний доставити масу радісних емоцій, що ж говорити про професійно створений майстрами-флористами букеті. Саме ці чарівники здатні підібрати ті рослини, які посилять емоції і передадуть ті почуття, які необхідно.

Народження квіткових чудес

Оригінальні композиції з квітів можуть з’являтися різними шляхами:

  • замовлення у професійних флористів;
  • складання своїми руками;
  • повтор того чи іншого вподобаного на картинці букета.

Для відмінного результату важлива ідея букета, яка втілюється в життя, як і матеріали, які застосовуються в справі. Найбільш часто в складі оригінальних композицій з квітів присутні фрукти: це не тільки яскраво виділить квіти, але і підкреслить свіжість, соковитість фарб, натуральність і неповторність ароматів. Створити шедевр у такому форматі дуже просто, а заряд позитивних емоцій гарантовано.


Композиція «Розкіш»

Як букети здатні підняти настрій?

Дослідники вже давно помітили, що ті, хто живе в оточенні квітучих рослин, не знають, що таке депресія, почуття незадоволеності. Вони отримують тільки позитивні емоції, а оригінально складений букет здатний доставити найпотрібніші з них у певний період життя. Не секрет, що майстри оригінальних композицій з квітів вдаються до майстерності фен-шуй, щоб найбільш точно висловити ті чи інші почуття та емоції.

  • Наприклад, поєднання герберов і ромашок, лілій або гвоздик, та інших представників оранжево-білої гами символізують зростання кар’єри і нові можливості у професійному плані, а також висловлюють захоплення, радість і ентузіазм.
  • Червоний колір подарує відвагу, сміливість і славу, символізуючи достаток і ентузіазм, а також розвиваючи уяву.
  • Довести відкритість і чистоту намірів допоможуть букети біло-рожевих відтінків. Це можуть бути тюльпани, кущові троянди, альстромерії і т. д.

Також варто серйозно підходити і до розміщення готових букетів: це можуть бути вази, скляні і керамічні ємності, кошики.

Компанія «Flora Express» пропонує широкий асортимент оригінальних квіткових композицій для своїх клієнтів. Будь-яка людина зможе отримати неповторні емоції, передати будь-які почуття, про яких так чи інакше соромився.

квіти композиції, букети Квітковий етикет Рідкісні квіти