Оригінальні вази для квітів: ізюминка вашого інтерєру

199

Якщо ви любите квіти і захоплюєтеся дизайном інтер’єрів, у вашій квартирі, напевно, знайдеться кілька ваз різних форм і розмірів. Їх використовують не тільки за прямим призначенням — як посудину для квітів, але і у вигляді декоративного елемента, ідеально підходить для прикраси будинку. За допомогою оригінального судини легко поставити потрібний акцент в інтер’єрі, додати приміщенню індивідуальності і затишку, додати неповторний стиль.


Незвичайні вази

Різноманіття ваз для квітів

Вази прийнято ділити на настільні і підлогові. З назв зрозуміло, що ці судини відрізняються місцем установки. Настільні вази покликані обрамляти квіткові композиції, показувати їх з вигідної сторони. В ідеалі настільна ваза повинна не тільки гармонійно вписуватися в навколишній простір, але і поєднуватися з букетом по колірній гаммі і розмірами, створюючи ефектний дует.


Креативна вазочка у формі чоловічка

Для одиночного квітки варто вибрати вузьку високу вазу, яка підкреслить його витонченість і не затьмарить красу. Об’ємні букети краще встановлювати в широкі судини, щоб рослинам було комфортно, і вони могли пахнути, довго радуючи своєю красою.


Оригінальні вази із зелені зелені…

Підлогові вази — це самостійний інтер’єрний декор. Як правило, такі судини рідко встановлюються живі квіти, найчастіше вони використовуються самі по собі або в тандемі з композицією з штучних квітів.


Варіації на тему сполучених посудин та ваза з дисків

Для підлогових ваз важливо правильно вибрати місце розміщення. Вони не повинні гнобитися іншими предметами чи захаращуватися аксесуарами. Краще, коли навколо такого декоративного елемента багато вільного простору і нічого не заважає милуватися ними.


Ваза у формі кита

Висота підлогової вази — мінімум 50 сантиметрів. Оптимальний розмір визначається в залежності від місця установки декору. У просторому залі з високими стелями чудово виглядають витончені метрові судини, в невеликих щільно заставлених приміщеннях доречні більш компактні декори.


Вази у вигляді м’ятою одягу для справжніх оригіналів

Крім цих основних типів ваз отримали широке поширення настінні, підвісні і навіть плаваючі різновиди.


Незвичайні підвісні, настенниє і плаваючі вази

Форми, матеріали і колірні рішення для ваз

Сучасні дизайнери творять справжні дива — яких тільки ваз не побачиш на інтер’єрних виставках! Багато хто з них настільки чарівні, що можуть змагатися в привабливості з справжніми творами мистецтва.


Вази, вражають уяву

Різноманітність конфігурацій, форм і розмірів просто вражає! На зміну глиняних судинах традиційної форми прийшли керамічні, скляні, пластикові, кришталеві, фарфорові, дерев’яні, металеві і навіть зроблені з намистин, лози і неймовірних полімерних матеріалів творіння, які навіть складно назвати просто вазами.


Оригінальні квіткарі

Ці дивовижі бувають оформлені в строгій, лаконічному стилі або, навпаки, прикрашені неймовірними орнаментами і трохи закручені в спіраль. Конуси, кулі, овали, циліндри та куби, обриси різних предметів і навіть імітація частин тіла і внутрішніх органів людини — все це форми сучасних ваз!

Уявіть собі кабінет кардіолога, прикрашений вазою у формі людського серця, причому анатомічно правильної форми. Оригінально? Не те слово! З такими ідеями простір для натхнення при виборі подарунків необмежений!


Судини у формі людського серця

Мабуть, не існує іншого предмета декору, що має таку кількість варіацій. У вас все ще тільки одна ваза? Варто поповнити асортимент, тоді точно в будинку знайдеться оригінальний будиночок навіть для самого розкішного букета. Не в банку ж його ставити при такому розмаїтті оригінальних ваз!

квіти композиції, букети Вази Дизайн