Овен

7

Телець

Телець – перший в колі земний знак, тому і рослини він любить низькорослі, міцні, пишно квітучі. Найкраще Тельцям підходять польові квіти, червоні і білі: ромашки, дзвіночки, конвалії. Цьому знаку також підходять ароматні жасмин, бузок, а серед кімнатних його фаворит – фіалка.

Близнюки

Близнюки – активний і рухливий знак. Його енергію підтримають незвичайні рослини, яким не потрібні ні земля, ні полив, наприклад, тилландсии атмосферні. Любить цей знак і в’юнкі рослини з дрібними вузькими листочками. Підійдуть, наприклад, гвоздики, гладіолуси, півонії. Категорично не підходять орхідеї.

Рак

Рослини цього знаку мають великі і соковиті листки і дуже люблять воду, а найчастіше ростуть вони дружними групками. Це, наприклад, хризантеми або кущисті троянди. Сором’язливий і домашній Рак володіє вишуканим смаком і віддає перевагу спокійні тони: блакитний, білий і синій. Йому також підійдуть троянди, лілії, кали, іриси.

Лев

Леви люблять все яскраве, пишне і красиве. Квіти цього знака підійдуть великі і на довгому стеблі. Це, наприклад, ірис, троянда, лілія, півонія. Кольори, які підтримають енергію Лева, – оранжевий, червоний. Жовтий колір стане оберегом родинного щастя.

Діва

Один з потужних талісманів Діви – гвоздика. Вона здатна вберегти від необдуманих дій. Скромною й милою Діві підійде астра або мак як визнання її краси. Гіацинти також підкреслять її ніжність, надійність і вірність.

Ваги

Ніжна гортензія захистить Ваг від роздратування і злості. Їм сподобаються троянди, тюльпани, хризантеми. Фіолетові або сині орхідеї – символ любові і вірності. Ваги намагаються знаходити красу в усьому і оцінять навіть скромний букет.

Скорпіон

Скорпіон – небезпечний і «колючий» знак. Його рослини мають шипи і колючки і часто отруйні. Кактуси і драцена допоможуть Скорпіону знайти гармонію з навколишнім світом, погасити їх гнів. Гладіолуси, хризантеми, орхідеї підкреслять силу духу цього знака, допоможуть у справах.

Стрілець

Стрільці люблять пізнавати навколишній світ, намагаються цінувати кожну мить і насолоджуватися життям. Розширити кругозір допоможуть лимони, бонсаї. Букети варто вибирати з жоржинами, лотосами, гвоздиками і гладіолусами, а їх колір може бути рожевим, червоним, фіолетовим.

Козеріг

Козеріг – «холодний» і прагматичний знак, який цінує скромність і не любить надмірностей. Його фаворити – квіти на довгих стеблах темних холодних відтінків. Козеріг оцінить фіолетові, сині, білі троянди, хризантеми та гвоздики.

Водолій

Водолій – легковажний і талановитий знак. Посилити його креативність допоможуть нарциси, тюльпани, орхідеї. Краще всього, якщо букет буде містити незвичайні і рідкісні квіти.

Риби

Риби – витончений і витончений знак. Вони оцінять квіти ніжних відтінків: блакитних, рожевих або білих. Сподобаються їм і польові квіти, а ось недбалість подарунка вони помітять відразу. Елегантні білі лілії, нарциси, васильки і ромашки приведуть у захват сентиментальних Риб.

квіти композиції, букети Цікаве Мистецтво