Пелюстки троянд

4

Чудовий квітка з ідеальними лініями і чудовим ароматом вже протягом багатьох століть асоціюється з прекрасним і щирим почуттям. Протягом багатьох століть зображення троянди прикрашало геральдику, були присутні на гобеленах, служила прикрасою нарядів. Навіть у наш час зберегли традиції, і пелюстки троянд асоціюються з романтичними подробицями і вчинками, і як обійтися без них на весільній церемонії?


Пелюстки троянд асоціюються у нас з романтичними подробицями і вчинками

Традицію використовувати пелюстки троянд в якості атрибута при проведенні урочистих заходів ввели стародавні римляни: саме у них народилося звичне сьогодні бажання розкидати на шляху пелюстки цих квітів при будь-якому важливому подію.


Під час весільної церемонії пелюстками вистилають дорогу, по якій повинні пройти молодята

Хранителі таємниці романтичних зізнань

Прикрасити захід можна як оригінальними пелюстками, так і штучними. Часто придбання достатньої кількості «живих» пелюсток виявляється проблематичним, як і зберігання їх в належному стані протягом декількох годин, врахуйте це в плануванні свого заходу.

Яким же чином використовуються пелюстки троянд у проведенні та оформленні весілля? На подив існує кілька досить ефективних варіантів.

  • Пелюстки – прекрасний матеріал для оригінального і стильного декору машини, особливо для вистилання підлоги. Головне правило – пелюстки повинні бути контрастними по відношенню до кольору машини.
  • У разі, якщо житло нареченої – приватний будинок, ефектно буде виглядати арка з частин квіток, крізь яку молоді зроблять крок у нове життя.
  • Пелюстки троянд являють собою ідеальне прикраса для весільного столу. Це можуть бути чаші з водою, композиції зі свічками, весільний торт чи каравай.
  • Традиційно молодих обсипають зерном і дрібними монетами. Сьогодні до них додалися і квіткові компоненти: невагомі, як пушинки, вони не змушують учасників церемонії і гостей мружитися, і надають особливий шарм дійства. Фотографії ж з їх використанням – дуже красиві і символічні. Ефектно виглядають доріжки, викладені таким видом декору, спальня молодят і їх ложе в такому ж романтичному стилі.


За традицією нареченого і наречену обсипають зерном, монетами і пелюстками квітів

Не забудьте про такий важливий символічному дії, як перший танець нареченого і нареченої: зазвичай в цей час гості свята обсипають їх пелюстками, що створює додатковий романтичний ореол.

Ще один аргумент на користь такого оригінального декору для весілля – вартість пелюсток троянд відносно невисока. І смію вас запевнити – зайвими такі елементи свята не опиняться в будь-якій кількості! Чим більше ви придбаєте пелюсток, тим багатше, ефектніше і романтичніше буде виглядати весілля.


Приготуйте пелюстки заздалегідь. Вони точно не виявляться зайвими

У нас професійний підхід до послуг

Зверніться до флористам компанії «Flora Express», і вони допоможуть вам з’ясувати всі нюанси, пов’язані з декоруванням весілля квітковими пелюстками і визначитися з їхньою кількістю. Осыпайте молодих рожевими пелюстками так часто, як дозволяє це робити сценарій. Цією дією ви будете показувати своїм близьким, що бажаєте ним величезної любові і нескінченного щастя!

Троянди Мистецтво Дизайн Весільні букети Романтика