Підготовка до весілля: з чого почати

110

Самий радісний і хвилюючий, давно очікуваний момент — пропозиція руки і серця. Хоча паморочиться голова від щастя, але витати в хмарах рано! Найближчим часом вам належить приміряти десятки весільних суконь, вирішити безліч великих і малих проблем. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть вирішити, який же повинна бути ваше весілля.


Почніть підготовку до весілля з складання короткого чек-листа

З чого почати підготовку до весілля: будуємо чек-лист поетапно

Відразу обмовимося, що мова не буде йти про величезному списку всіх справ, які треба зробити до дня весілля. Ми розглянемо невеликий ряд питань, які допоможуть крок за кроком в деталях змалювати загальну картину майбутнього торжества.

Терміни проведення весілля

Вирішите, який час року – найкраще для вашого одруження. Для цього уявіть, які весільні фотографії ви б хотіли побачити: на пляжі, на тлі квітучих дерев або осіннього листя, в засніженому лісі?


Красиво і незвично можна оформити весілля в будь-який час року

Кількість гостей і місце проведення

Подумайте, чи ви хочете організувати велику весілля з усіма родичами, або краще влаштувати молодіжний свято в компанії самих близьких друзів? Коли ви приймаєте рішення, беріть до уваги ваш реальний бюджет. Варто врахувати і місце, де ви будете веселитися з гостями: ресторан, свято на природі або інші варіанти.


Професійні флористи організують красиву виїзну церемонію навіть на стадіоні

Стиль і колір весілля

Якщо вам важко вибрати стильове рішення, задумайтеся про своє улюбленому кольорі. Який декор ви б воліли — в персикових, рожевих, блакитних, а, може бути, в фіолетових тонах?


Якщо не можете визначитися зі стилем весілля, спочатку виберіть основні кольори

Звичайно, складання чек-листа весілля не вирішить всіх питань, але дозволить зорієнтуватися на головних стратегічних напрямках». І у вас залишиться ще достатньо часу, щоб спланувати торжество вашої мрії!


Весілля треба планувати з задоволенням!

Красиві і незвичайні місця для проведення весілля

Не обов’язково їхати на екзотичні острови, щоб реалізувати незвичайне початок весілля — це коштує чималих витрат. Між тим подібна ідея далеко не нова, і навіть в такому величезному мегаполісі, як Москва, можна знайти оригінальні місця для проведення процедури розпису. Її можна провести в оранжереї серед безлічі екзотичних рослин або на затишній галявині красивого старого парку, де під аркою з живих квітів молода пара поклянеться зберігати любов. Наречена може урочисто пройти по доріжці, всіяною ніжними пелюстками, що символізуватиме початок нового життя.


Навіть у мегаполісі можна знайти оригінальні місця для проведення весільної церемонії

Флористичне оформлення весілля

Одруження без квітів так само важко уявити, як наречену – без весільної сукні. Вже кілька років популярними залишаються чудові макові, ромашкові, лавандові, волошкові весілля, урочистості з оформленням з орхідей, троянд, півоній та інших чудових квітів.
Квіткові весілля завжди залишаються в моді

Квіткова тема може бути присутня у кожному елементі декору. Професійний флорист підбере відтінки, враховуючи колір очей молодят, їх одяг, інтер’єр ресторану. Живі квіти, які вплітаються в діадему нареченої, в ідеалі повинні поєднуватися з бутоньєркою нареченого, представляючи єдину композицію.

З чого почати приготування до квіткової весіллі


Сьогодні модною тенденцією в усьому світі стало виготовлення стіни з живих квітів

Довірте оформлення торжества професійних флористів. Продуманого рішення вимагатиме вибір букетів нареченої і подружки, композиції з живих квітів на столі молодят, а також виконання прикраси у волоссі нареченої, бутоньєрки для нареченого і загальне прикраса залу. Квітковими гірляндами можна прикрасити сходи, віконні прорізи, келихи молодят і весільне шампанське. Не забудьте про класику весільного декору — оформлення живими квітами автомобіля молодят.


Весілля без квітів так само немислима, як наречена без вінчального вбрання
Поради Цікаве Весільні букети Традиції Романтика