Пропозиція в дельфінарії

5

Багато хто без розуму від дельфінів, і їх можна зрозуміти. Дельфіни – розумні і товариські тварини, і людям приємно проводити з ними час. Деякі романтики заручаються їх допомогою, щоб оригінально зробити пропозицію своїй дівчині.

Згідно індуїстській міфології, дельфіни – це коні Ками, бога любові (від імені цього божества і походить назва «Камасутра»).

Пропозиція в Китаї

Мила історія сталася в китайському місті Кингтао.

Молода людина по імені Хан прийшов зі своєю коханою на шоу дельфінів. Під час подання ведуча повинна була вибрати серед глядачів когось, хто взяв безпосередню участь у їх програмі. Вибір (нібито випадково) упав на дівчину Хана, і її викликали на сцену.

Поки її розважали різноманітними трюками і фокусами, Хан, за попередньою домовленістю з організаторами, пробрався «за куліси». Дівчині сказали, що тепер вона зможе особисто погладити і погодувати дельфіна. От тільки замість дресирувальника з дельфіном до неї підплив її коханий з великим букетом червоних троянд. Поки дівчина перебувала в шоці, юнак вийшов з води і преклонив коліно, роблячи пропозицію руки і серця. Емоції захлиснули улюблену і вона, крізь сльози, сказала «так».

Після шоу до молодій парі пристали журналісти, яким майбутня дружина Хана сказала, що не очікувала від нього такого кроку, так як раніше він проявив себе як стриманий і скромний чоловік.


Дельфіни люблять спілкуватися з людьми і готові допомогти реалізувати будь-які задуми

Пропозиції в Росії

Не менш цікавий спосіб зробити пропозицію придумав Мінчанин Андрій з Білорусії.

На день народження дівчини він замовив занурення з аквалангом з дельфінами, яких вона дуже любить. Персонал дельфінарію був попереджений про те, що Андрій буде робити пропозицію.

Так як під водою немає можливості розмовляти, заздалегідь були готові таблички з написом «Ти вийдеш за мене?» і варіантами відповіді «Так» і «Ні».

Замість тисячі слів, краще подивіться відеозапис:

Подібний випадок стався і в Сочі:

Як зробити пропозицію руки і серця в дельфінарії?

Краще домовитися з організаторами та діяти спільно. Тим більше, що практично у всіх дельфінаріях вже є така послуга.


У дельфінів є в запасі кілька прийомів, якими вони можуть викликати посмішку у будь-якого глядача

Отже, все, що потрібно – заздалегідь подзвонити в дельфінарій і домовитися на певний день. Також візьміть на озброєння:

  • Переконайтеся, що дівчина любить дельфінів, і взаємодію з ними точно буде для неї цікаво і приємно.
  • У ключовий день вона повинна добре себе почувати, – не повинно бути ознак застуди та інших некомфортних відчуттів. В іншому випадку похід у дельфінарій варто перенести.
  • Якщо спочатку ви будете дивитися стандартне подання, краще сісти на місця вище, інакше є висока ймовірність бути мокрими з ніг до голови.
  • Не забудьте попросити персонал зробити ваші фотографії на пам’ять про цей момент.
  • На завершення програми було б здорово сходити в ресторан, так як після плавання ви, швидше за все, сильно зголодніли.

Моменти, які можуть бути включені в програму заходу:

  • Можна наслідувати приклад хлопця з Білорусії і зробити пропозицію під водою. У цьому випадку бажано, щоб ви обидва мали досвід занурення з аквалангом, інакше вся увага буде прикута до технічних деталей.
  • Дельфіни можуть принести дівчині коробочку з кільцем і/або квіти під час подання або після закінчення приватної програми.
  • Після того, як пропозицію буде прийнято, ви можете станцювати зі своєю коханою, а дельфіни станцюють один з одним у воді.

Наостанок нагадаємо, що будь-якій дівчині в такий момент буде дуже приємно отримати красивий букет, тому не забудьте подбати про те, яким він буде, і як ви його будете вручати.

Чоловікові Поради Цікаве Весільні букети Традиції Романтика