Пропозиція в стрибку (лист від читача)

5

Нещодавно на нашу корпоративну пошту ([email protected]) прийшов лист із зворушливою історією незвичайного весільного пропозиції. Наводимо його нижче без яких-небудь змін.

Добрий день, працівники служби Floraexpress!

Обожнюю радувати свою дівчину вашими букетами свіжих квітів, тому ваша компанія вже в певному сенсі стала нам близька. Хочу поділитися цікавою ситуацією, яка нещодавно відбулася.

Ми з моєю коханою живемо разом вже більше чотирьох років, і я подумав, що настав час робити пропозицію, як кажуть, руки і серця. Однак робити це якимось стандартним способом мене не приваблювало, а тому попереду мене чекали кілька днів болісних роздумів, у якій формі все піднести.

Сам я працюю інструктором по стрибках з парашутом, а тому рішення прийшло в голову прямо на робочому місці. Незважаючи на мою професію, за весь цей час мені жодного разу не вдавалося умовити свою даму стрибнути.

Точніше, на початку я намагався це зробити, але вона пішла у відмову, і цю тему я більше не піднімав. Але ідея зробити пропозицію в стрибку здалася мені настільки привабливою, що я готовий докласти всі зусилля, щоб вона все-таки погодилася стрибнути зі мною тандемом.

Примітка від Floraexpress: стрибок тандемом – це коли парашутист стрибає з інструктором за спиною. Завдання професіонала в цьому випадку – подбати про своєчасне розкриття парашута і м’яке приземлення.


Так відбувається стрибок тандемом

В цій ідеї було очевидно й інше слабке місце – під час стрибка не дуже зручно розмовляти, а тому пропозиція потрібно було зробити в якійсь іншій формі. Я, звичайно, не перший, кому прийшла в голову такий хід, і з історій інших людей я почерпнув цікаву думку – можна написати на рукавичках «ВИЙДЕШ ЗА МЕНЕ?». З тим, щоб нанести напис на тканину, проблем не виникло.

Залишилося найскладніше – умовити її стрибнути.

В ідеалі, згоду потрібно було отримати з першого разу, так як якщо б я став нудити з цього приводу, «уламывая» її день у день, весь її настрій по відношенню до цього заходу був би зіпсований.

Користуватися маніпуляціями на кшталт «зроби це заради мене» – теж не варіант, тому що ставлення в підсумку теж буде не те.

Не зумівши вигадати нічого кращого, ніж в черговий раз запропонувати «в лоб», я став чекати, коли вона буде у відповідному настрої. Може, вона сама дозріла за весь цей час, а може, мені дійсно вдалося вгадати момент, але вона погодилася з першої спроби.

Як обручки я вибрав найбільш символізує наш союз:

Отже, все було готове. Настав довгоочікуваний день стрибка. Складно сказати, хто з нас переживав сильніше. Мені дуже хотілося, щоб все пройшло як по нотах.

Труднощі виникли ще в літаку, коли вона почала сумніватися, що все-таки хоче стрибнути. На мої вмовляння вона запропонувала мені стрибнути самостійно. Тут я зрозумів, що без певної частки маніпуляцій не обійтися.

Так як я знаю цієї людини не перший день, її слабке місце я намацав давно – взяття на слабо. Саме цим гидким прийомом мені і довелося скористатися, щоб дозволити її сумніви в потрібну сторону.

Перша хвилина вільного падіння до розкриття парашута – не найкращий час для пропозиції. Все-таки не хотілося б, щоб вона хлопнулась в непритомність від надлишку почуттів.

Дочекавшись розкриття парашута і моменту, коли її емоції від стрибка перейшли зі стадії «АААААААААААААААААААААААА» на більш адекватний етап «гии…», я виставив перед її обличчям долоні з заповітної написом. Це викликало в благовірної відкат на попередню емоційну стадію.

Тут відкрився ще один недолік мого плану, який я не врахував відразу – в такому положенні абсолютно неможливо було поцілуватися, хоча дуже хотілося. Але цю прикру деталь ми стоїчно пережили і надолужили по приземленню.

Там же я і подарував обручку і отримав заповітне «так».

Висловлюємо подяку Ігорю (автору листа) за захоплюючу історію і від усієї душі бажаємо вашій парі удачі!

Дорогі читачі, якщо у вас теж є цікава історія, ви можете надіслати її на нашу електронну пошту [email protected] і вона буде опублікована в блозі. Залишайтеся з нами!

Поради Цікаве Мистецтво Дизайн Романтика