Пропозицію руки і серця за допомогою навігатора

5

Що тільки не використовується людиною, щоб зробити оригінальну пропозицію і приємно порадувати свою другу половинку. Одним з таких інструментів стали GPS-навігатори, світ вже дізнався про двох найбільш яскравих історій, коли пропозицію одружитися було зроблено з допомогою намальованого на карті «треку».

Трек – це пройдений користувачем маршрут, відображений на карті навігатора.

Пропозиція в Японії

Почнемо з самого масштабного випадку. Художник Юсуши Такахаші (відомий під псевдонімом Yassan) зробив пропозицію своїй коханій, пройшовши маршрут у вигляді напису «Marry me?» через всю Японію.


Та сама напис

Напис вийшла настільки великий, що цей епізод внесли в Книгу рекордів Гіннесса.

Щоб зробити це, молодій людині довелося пройти шлях до 7,16 тисяч кілометрів, на що у нього пішло півроку. Після того, як у Юсуши з’явилася ідея зробити пропозицію таким незвичайним способом, він заздалегідь склав маршрут майбутньої подорожі, звільнився з роботи і відправився в шлях.

Практично вся дорога була подолана пішки, і, як видно на зображенні вище, однією тільки написом він не обмежився, додавши до неї простромлене стрілою серце прямо на острові Хоккайдо. Як неважко здогадатися, повернувшись додому, художник отримав від своєї теперішньої дружини заповітний позитивну відповідь.

Це не нова історія, але широкого розголосу вона отримала лише завдяки рекламі взуттєвого бренду.

Ось той самий ролик:

Пропозиція в США

Подібний сюрприз отримала від молодої людини 25-річна вчителька з Америки, Керолайн Мокли. На складання напису «Will you marry me?» у її коханого Стівена пішло кілька тижнів. Маршрут в 30 кілометрів було подолано на велосипеді.

Незважаючи на те, що Стівен не перший, хто малює треків в GPS-навігаторі, через деякий час він отримав понад 700 листів від натхненних людей зі всього світу.


Напис Стівена непросто розгледіти, зате вона розташована безперервно

Сама Керолайн фанат велоспорту, і проїхати за рік понад 20 тис. км для неї не проблема. Тому немає нічого дивного в тому, що замість обручки Стівен підніс їй велосипедну стійку.

Автопортрет, розміром з весь світ

В рамках цієї статті не можна не згадати про іншому яскравому прикладі створення зображення за допомогою GPS-навігатора. У цьому випадку відзначився студент зі Швеції на ім’я Ерік Норденанкар.

Заповзятливий художник створив сайт, на якому заявив про те, що їм був відправлений в службу доставки валізку з GPS-наступником, співробітникам якої були дані вказівки провезти його за вказаним маршрутом.

За твердженням Еріка, прилад подорожував по світу трохи менше двох місяців, відвідав 62 країни і подолав 110 тис. км


Так виглядає автопортрет Еріка

Відео про те, як створювався цей малюнок:

Як виявилося, художник так і не відправив валіза в дорогу і його задумка є лише проектом на майбутнє. Тим не менш, його ідея досить красива, щоб заслужити увагу громадськості.

Як малювати з допомогою GPS-треків?

В самій технології немає нічого складного. В GPS-навігаторі є дві ключові можливості – складання маршруту і запис треку. Складаючи маршрут, можна заздалегідь прокласти порядок своїх переміщень, щоб не збитися в процесі і зробити все як треба.

По мірі проходження шляху необхідно включити в навігаторі функцію запису треку, відключаючи її тоді, коли потрібно зробити «прогалини» між літерами або деталями зображення.

Отриманий в результаті малюнок можна перенести на комп’ютер, підключивши до нього GPS-пристрій.

Чоловікові Поради Цікаве Мистецтво Традиції Романтика