Романтичні букети та їх призначення

75

Романтичний букет – це піднесений і благородний спосіб висловити почуття дамі свого серця. Милі невибагливі ромашки або пристрасні червоні троянди – квіти завжди будуть доречні і доставлять чимало приємних хвилин одержувачці. Сьогодні дарувати композиції без приводу стало модним трендом, адже джентльмен залишається джентльменом завжди, а не тільки в певні дні календаря. Приводи для вручення романтичного букета можна знайти протягом всього року.


Романтичний букет – це прекрасний спосіб виразити свої почуття

В ті часи, коли тільки зароджувалася традиція дарування квіткових композицій, за допомогою «квіткового мови» можна було виразити всю гаму почуттів. Строгий квітковий етикет давав можливість закоханим обмінюватися знаками уваги, не викликаючи підозр у суспільстві. Сьогоднішні «квіткові правила» набагато простіше і вид романтичного букета може бути абсолютно різним.

Квітковий сюрприз – яскраві враження

Для того щоб вразити вашу даму і створити атмосферу інтриги і загадковості, можна скористатися послугою доставки квітів від Flora Express. Таким чином, навіть перебуваючи далеко від своєї коханої, чоловік легко висловить свої почуття. Несподіванка такого подарунка зробить емоції від його отримання особливо яскравими, а настрій у щасливої власниці букета буде «на висоті» цілий день! В середину романтичної композиції можна вкласти записку з освідченням у коханні або просто парою теплих слів. А для особливих випадків в серцевину букета можна сховати навіть коробочку з кільцем або іншим пам’ятним подарунком.


Зробіть приємний подарунок своїй дамі – замовте для неї квіткову композицію в Flora Express

Який квітка найромантичніший?

Безперечною королевою всіх кольорів, доречною у кожному букеті, вважають прекрасну троянду. Величезна різноманітність відтінків і сортів цього незрівнянного квітки дозволяє створювати безліч яскравих незабутніх композицій:

  • пурпурові троянди темних відтінків допоможуть висловити невимовну пристрасть;
  • білосніжні троянди будуть доречні як подарунок юної дівчини або чарівною романтичної нареченої.


Білі троянди підійдуть як подарунок молодій дівчині

Неймовірно вишукано виглядає поєднання ароматною троянди і витонченої орхідеї. Ніжні пелюстки розкішних квіток орхідеї виглядають як твір мистецтва, доповнюючи і відтіняючи витонченість рожевих бутонів. Незвичайна форма квіток дозволяє використовувати орхідею для побудови складних багатоярусних композицій, надаючи елегантний шик навіть самої простої композиції.

Ще один фаворит серед квітів для створення романтичних букетів – горда аристократична лілія. Цей прекрасний квітка як в поєднанні з трояндами, фрезиями і орхідеями, так і самостійно. Білосніжні пахучі конвалії здавна вважалися символом чистоти і непорочності, уособлюючи собою гармонію і спокій.


Лілії – символ чистоти і непорочності

Стійкість цих дивовижних квітів дозволяє нам в компанії Flora Express створювати композиції, які можуть зберігати свіжість до двох тижнів і дарувати радість і насолоду божественним ароматом максимально довго. Доповнює наші композиції декоративна зелень, яка ефектно контрастує з лимонними, білими або червоними ліліями, створюючи унікальні колірні поєднання.

квіти, букети Цікаве Мистецтво Романтика Рідкісні квіти