Серце із троянд

104

Квіткові букети вже стали черговим подарунком, а ось оригінальні композиції з квітів ще не встигли приїстися. Наприклад, уявіть, що сказала б ваша кохана, побачивши замість букета незвичайне серце із троянд? Такий подарунок не просто виглядає по-особливому: він вимагає праці і майстерності при виготовленні.


Серце із троянд – оригінальний подарунок для коханої

Сучасна флористика знає багато методів складання композицій з рослин, у тому числі фігур людей, тварин, символів. Для цієї мети використовуються різні квіти, але, мабуть, ніщо не користується такою популярністю, як троянди. Ця квітка справляє приємне враження в різних поєднаннях: в комбінаціях і поодинці, в одному кольорі і у всьому різноманітті відтінків. Ніщо не скаже про ваші почуття краще, ніж троянда – особливо якщо квіти приймають форму серця.

Способи створення фігур з квітів

Для створення серця з троянд використовуються наступні складові:

  • лористический оазис;
  • вода;
  • квіти для основної композиції;
  • квіти або зелені рослини для декорування;
  • фатин, сітка стрічки та інші аксесуари.

На деяких з цих матеріалів ми зупинимося докладніше.

Основою для будь-якої композиції з живих рослин служить так званий флористичний оазис – шматок спеціалізованої піни або губки, вирізаний необхідний контур. Губка добре тримає форму, тому серце може виглядати як суцільний фрагмент або мати відкриту серцевину. Зручні також оазиси з клейкою основою: вони можуть кріпитися на будь-яку поверхню, наприклад, на тканину, стіну, капот машини та інше.

Другий важливий компонент для будь-якої композиції – це самі квіти. Якщо мова йде про троянди, то на формування сердець та інших фігур йдуть тільки рослини з короткими стеблами. По-перше, їх простіше закріпити на підставі, по-друге вони мало використовуються при складанні звичайних букетів, а по-третє, вони, як правило, дешевше інших сортів.


Для композиції використовують троянди на коротких стеблах

Щоб композиція зберігалася як можна довше і продовжувала радувати свого власника, флористичний оазис ретельно просочують водою – для цього підставу залишають в ній на деякий час. Іноді в квіткових магазинах у воду додають різні суміші, які подовжують термін життя рослин.

Після просочування губки приступають до оформлення серця з троянд. Спочатку в основу кріпляться квіти. Вони можуть бути одного кольору, наприклад, червоного або білого, але виграшно виглядають і двоколірні композиції, побудовані на контрасті. Зріз губки маскують зеленню або декоративною сіткою.

Наші послуги зі складання букетів

Компанія Flora Express пропонує вам завжди свіжі та оригінальні серця з троянд і інші квіткові композиції. Наші флористи дбайливо ставляться до будь-якого замовлення, виконують його точно в строк, з любов’ю і турботою. Ми гарантуємо, що наші квіти будуть жити довго і приносити щастя вашим близьким. А оперативна кур’єрська служба доставить ваш подарунок у будь-який куточок світу. Замовляйте букети і квіткові композиції тільки у нас – ви не будете розчаровані.

букети і квіткові композиції Троянди Жінці Романтика