Стильні композиції з квітів: інтерєрне додаток

5

Стильні композиції з квітів дозволяють до невпізнання перетворити будь-яке приміщення, зробивши свято незабутнім, створивши неповторну атмосферу гармонії та затишку, яка надовго запам’ятається всім гостям і винуватцеві торжества. Наприклад, прикрашені квітковими композициямипраздничные столи, стають витвором мистецтва, яким хочеться насолоджуватися знову і знову. Також стильні квіткові прикраси підносяться і в якості подарунка, але тут варто визначитися з уподобаннями і смаками обдаровуваного, а також з місцем їх розміщення. Неповторний аромат буде витати в повітрі протягом усього терміну зберігання букета. Порадує гостей також яскравість відтінків і буйство фарб.

Елегантний дизайн у фаворитах

Вибір стильних композицій з квітів доречний в наступних ситуаціях:

  • ділові зустрічі, презентації та обіди;
  • корпоративні торжества й річниці підприємств;
  • ювілеї;
  • дні народження;
  • весілля;
  • випускні і інші свята.

Правильний підбір квіткових ансамблів

Особлива увага приділяється посадочним місцем винуватців торжества, а після в єдиному стилі прикрашаються інші столи і саме приміщення, щоб стильними композиціями з квітів створити єдиний образ тієї чи іншої події.


Композиція «Freedom»

Також варто приділити увагу і ємності, в яких будуть розміщуватися квіткові ансамблі. Для прикраси столів ідеальні невеликі вазочки, що встановлюються по центру або країв, щоб не заважати відвідувачам і гостям: тут доречні квіти невеликих розмірів. Ідеальні для композицій і підлогові вази, які знайдуть собі місце навіть в квартирах та інших житлових приміщеннях. Тут вже можна використовувати великі квіти з довгими стеблами і великими бутонами. Урізноманітнити такі композиції допомагають звисаючі рослини.

Перед тим, як приступити до прикраси живими квітами, варто дізнатися розмір приміщення, в якому передбачуване свято буде проходити, адже це дозволить спроектувати розміри самих квіткових ансамблів. На вибір самих рослин впливає інтер’єр приміщення – саме під його колірну гаму і підбираються квіти та декоративні елементи. Особливу увагу флористи приділяють гармонії і сполучуваності різних видів і відтінків рослин, щоб квіткові ансамблі не вибивалися із загальної гами. Важливо підбирати стильні композиції з квітів під вигляд урочистості, щоб вони виглядали доречно і не вибивалися із загального стилю. Квіткові ансамблі будуть доречні на будь-якому святі, викликаючи захват запрошених гостей.

Каталог компанії «Flora Express» радий представити покупцям широкий вибір стильних букетів на будь-який смак і гаманець. Досвідчені співробітники дадуть відповідь на всі питання, надавши індивідуальну програму обслуговування, але варто пам’ятати про те, що замовлення робиться завчасно, оскільки складання квіткових ансамблів – це складний і трудомісткий процес навіть для досвідчених флористів. Свіжі рослини, демократичні ціни і першокласний сервіс гарантовані кожному покупцеві.

квіти композиції, букети Екзоти Дизайн