Сині бутоньєрки

6

Слово «бутоньєрка» прийшло до нас від французького поєднання слів «квітка» і «петлиця». Прообразом аксесуара вважається маленька пробирочка із скла з квіткою або мініатюрна композиція з декількох суцвіть. Сьогодні бутоньєрками називають букетики квітів, що кріпляться до чоловічої або жіночої поряд, хоча мають місце бути і варіанти, коли ці квіткові прикраси кріпляться на зачіску або зап’ясті жінки.


Бутоньєрка – букетик квітів, який кріпиться до чоловічої або жіночої поряд

Частіше сьогодні цей аксесуар зустрічається у нареченого: він сприймається як обов’язкова складова весільного костюма. Прийнято вважати, що ця деталь повинна гармоніювати з букетом нареченої. Серед нинішніх модних тенденцій флористи найчастіше називають сині бутоньєрки.


Популярне поєднання: бутоньєрка нареченого гармонує з нарядом нареченої

Під влади синього відтінку

Зауважимо, що спектр використання цих букетиків сьогодні значно розширився. Де використовується мініатюрний букетик сьогодні?

  • Бутоньєрка – ефектне прикраса вбрання нареченої на другий день весілля.
  • В якості прикраси на руку, що являє собою альтернативу традиційному букету нареченої і дозволяє рукам залишатися вільними.


В якості прикраси на руку бутоньєрка являє собою альтернативу букету

  • Букетиками оригінально можна виділити подружок нареченої.
  • Мініатюрні букети на весільному столі допоможуть розсадити гостей: до них зручно кріпити картки з іменами. Виглядає дуже красиво, особливо якщо це – контрастні, сині бутоньєрки.

При виборі оригінального аксесуара не забувайте про рекомендації флористів:

  • співвідносьте дизайн з місцем, де вона буде розміщена на кишені нареченого, на руці нареченої і т. д. Квіти, що ви виберете, повинні не тільки бути поєднувані один з одним, але і складати єдине ціле з нарядом нареченого або нареченої.
  • матеріали для аксесуара повинні бути якісними. Якщо ви будете готувати букетики самі, матеріали повинні бути куплені з запасом, на випадок невдачі і можливості щось переробити.
  • пам’ятайте, що квіточки не повинні бути дуже великими; бажано, щоб квітка не мав сильного аромату. Краще, щоб квіти не мали пилку, тоді костюм не забрудниться.
  • природно, що для бутоньєрки використовуються тільки свіжі рослини: в такому випадку вона збережеться свіжої до вечора.


Один з варіантів бутоньєрки для жінок

Звичайно ж, такий аксесуар буде виглядати набагато ефективніше, якщо він замовлений у професійного флориста, який віртуозно виготовить прикраса з живих квітів. Професіоналу під силу створити великі, дрібні, сині бутоньєрки або прикраси як яскравих, так і стриманих тонах.

Наші послуги зі створення весільних прикрас

Флористи компанії «Flora Express» виготовлять потрібну вам кількість букетів, відштовхуючись від ваших побажань, смаків, особливостей вбрання і самого торжества. Ви зможете вибрати ті квіти, які оптимально підійдуть вам за розміром, відтінку, кількістю. Використовуючи виключно свіжі живі рослини, майстер створить сині бутоньєрки, які будуть радувати око своєю красою і свіжістю максимально довго, довершуючи вид молодят і гостей, і додаючи хорошого настрою не лише в день весілля, але і при кожному перегляді відео – і фотохроник.

квіти композиції-букети і квіткові композиції Мистецтво