Траурні букети: данина минулої життя

5

Протягом життя ми стикаємося з безліччю ситуацій, залишають у нашій пам’яті незгладимий слід. Частіше вони радісні, але часом серед них бувають і такі, що сповнені смутку. Самі сумні з них – це, безумовно, моменти втрати близьких. Батьки, що дали нам життя, і вчителі, які навчили розуміти та приймати світ в усьому його розмаїтті, – всі вони, як правило, йдуть раніше нас. Квіти анітрохи не можуть вгамувати біль втрати, але вони допомагають виразити найтонші нюанси вашого горя і поваги до померлим. Як частина культури похоронного обряду, вони показують, що померлий був доріг багатьом із знали його людей, що він залишив по собі безсмертну пам’ять і живий в серцях своїх рідних.


Траурний букет говорить про повагу до померлим

Тренди жалоби

Складання траурних букетів – один з найскладніших видів флористики, так як вимагає помірності в колірній гамі і стриманості у формах. Той факт, що в таких букетах часто використовуються світлі і яскраві кольори – жовтий, білий, блакитний – пред’являє до майстра високі вимоги. Грань між траурним букетом і святковим може виявитися дуже тонка, і важливо через неї не переступити, як і важливо скомпонувати квіти з їх символічним значенням.

  • Троянди. Сьогодні у нас вони супроводжують будь-які урочистості, а у стародавніх троянди вважалися символом смерті. Наприклад, у Греції під час жалоби бутони троянд кріпили на грудях, щоб нагадати про швидкоплинність життя і те, що в цей, відведений людині мить, він повинен цвісти максимально яскраво, повністю віддаючи свою красу людям. Троянди, покладені на могилу, свідчать про те, що померлий впорався з цим своїм призначенням.


У давнину троянди вважали символом смерті

  • Лілії підносяться на могилу в разі передчасної або насильницької смерті покійного. Німецькі повір’я свідчать, що лілія – це квітка, який сам виростає на могилі вбитого або наклав на себе руки і є символом посмертного відпущення гріхів.


Лілії – символ посмертного відпущення гріхів

  • Хризантеми. У традиціях усіх народів Європи ця квітка – символ печалі і скорботи. Хризантеми зацвітають останніми перед настанням зими і є останнім словом цієї осені, точно також, як і похорон є останньою нашою присутністю на землі.
  • Важливо також звертати увагу і на значення вибраних колірних відтінків:

  • Червоний традиційно вважається символом страждання людини за земного життя, уособлює той факт, що померлий чесно ніс свій хрест і тепер розраховує на боже всепрощенье.


Червоний колір вважається символом страждань, які спочилий зазнав під час земного життя

  • Рожевий – символ райського саду, вираження надій близьких, що спочилий буде позбавлений тих прикрощів, які супроводжували його на землі.
  • Жовтий – це колір розлуки, квіти всіх відтінків жовтого символізують скорботу від втрати.
  • Блакитний і білий – колір невинності, високої духовності людини. Такими проводжають в інший світ священиків і дітей.

У компанії «Flora Express» ви можете замовити траурний букет, складений у відповідності з прийнятою символікою або, орієнтуючись на особисті переваги померлого. Фахівці виготовлять траурні букети, вінки або зберуть кошика будь-якої складності для того, щоб ви могли з усією повнотою виразити вдячність близькій людині за роль, яку він зіграв у вашому житті.

квіти композиції квіткові композиції Поради Цікаве