Троянди і хризантеми

5

Красиві букети, корзини, композиції з квітів – що може бути кращим подарунком для близької людини? Флористичне мистецтво вражає своїм різноманіттям і масштабом, досвідчені флористи з квітів створюють неповторні твори мистецтва і прості, але вишукані букети. Якщо ви вважаєте квіти кращим подарунком, зверніться до кваліфікованого флориста, який складе композицію, відповідну вашим запитам.

Наприклад, композицію з троянд і хризантем – рослин, які самі по собі є самодостатніми і можуть використовуватися в сольних букетах, але також красиво і гармонійно виглядають у поєднанні. Букет з троянд і хризантем доречний для багатьох урочистих випадків – ювілеїв, весіль, днів народження, привітань з творчими та кар’єрними успіхами. Рослини ці несуть певну інформацію, про яку кожному корисно знати.

Квіти як символи

Мова квітів – універсальний засіб передачі почуттів і емоцій. Навіть вручивши букет людині з іншої країни, з якою ви говорите на різних мовах, з допомогою квітів ви зможете передати свої почуття і посили. У кожній культурі рослини мають певне значення, яке від культури до культури може відрізнятися. Але в той же час існує інтернаціональні значення, які ви знайдете в спеціальному словнику мови квітів. Вибираючи композицію з троянд і хризантем, ознайомтеся з тим, яке послання з допомогою букета ви передаєте.

Троянда вважається самим «емоційним» квіткою. В залежності від відтінку, вона може передавати всю гаму людських почуттів – від палкої і пристрасної любові до співчуття і скорботи:

  • червоні та червоні – любов, визнання, глибоку повагу, пристрасть;
  • рожеві – подяка, симпатія, почуття захоплення і гордості;
  • зелені – повагу, вдячність;
  • помаранчеві – ентузіазм, гордість.

Хризантема – символ дружби і відданості. Відтінки значення можуть трохи змінюватися в залежності від відтінку рослини:

  • біла – відкритість, щирість, чесність;
  • жовта – трепетна любов і ніжні почуття;
  • червона – визнання в любові.

Хризантеми, як і троянди, вважаються універсальними квітами, сполучаються з іншими представниками рослинного світу. Дарувати їх можна в честь будь-якого урочистого приводу. Вибираючи в якості презенту композицію з троянд і хризантем, ви зможете передати всю глибину ваших почуттів і неодмінно принести задоволення і радість того, хто отримає ваш щирий подарунок.

Послуги «Flora Express» з доставки букетів

Вибраний вами букет буде доставлений в заздалегідь обумовлені строки за вказаною адресою нашим кур’єром. «Flora Express» здійснює свою діяльність у багатьох містах по всьому світу, щоб наші клієнти мали можливість в будь-який час замовити безкоштовну доставку композицій своїм рідним і близьким.

Ми гарантуємо свіжість букетів, їх професійне оформлення і своєчасну доставку. Звертайтеся до нас, щоб завжди мати можливість зробити приємне коханим, друзям і колегам.

квіти, букети Троянди Хризантеми Квітковий етикет