Троянди та лілії

132

Вибираючи подарунки для близьких, друзів і колег, ми хочемо доставити їм задоволення, проявивши оригінальність і витончений смак. Який подарунок допоможе втілити всі наші прагнення в реальність? Звичайно, букет квітів. Скажете, букети – це банально? А зовсім ні. Сучасна флористика з її прийомами дає можливість створювати такі композиції, що про буденності і банальності мови і бути не може.


Поєднання троянд і лілій в букет розповість про витончений смак дарувальника

Хочете піднести композицію, складену зі смаком з красивих і запашних квітів – замовте у професійного флориста букет з троянд і лілій. Поєднання цих рослин у межах однієї композиції створює неповторний ефект. А якщо доповнити таку композицію декоративними флористичними елементами (якщо дозволяє випадок), більш красивого і виразного подарунка для небайдужої вам людини не придумати.


Букет з троянд і лілій – красивий і виразний подарунок

Про що говорять квіти

Квіти не тільки красиві, але і багатозначні. Вибираючи рослини для композиції, в обов’язковому порядку потрібно враховувати той сенс, який буде передавати складений букет. Якщо ви вибираєте в якості подарунка букет з троянд і лілій, корисно буде знати, що символізують ці квіти.


Різні кольори пелюсток наділяють всю композицію особливим змістом

Троянда вважається королевою квітів, передавати вона може дуже багато емоції – від любові до скорботи в залежності від відтінку:

  • білі символізують чисту любов і непорочні помисли;
  • червоні свідчать про палке і пристрасне кохання, але також можуть сприяти вираженню поваги і вдячності;
  • рожеві говорять про симпатії і прихильного ставлення.

Троянда – це універсальна рослина, яке може поєднуватися з багатьма іншими представниками флори. Дарувати цю квітку можна з будь-якого більш або менш урочистого приводу, важливо вибрати правильний відтінок.

Лілія – це символ затишку і чистоти і непорочності, милосердя і співчуття. Даруючи лілії, можна виразити:

  • вдячність;
  • подяка;
  • відданість.

Лілії також вважаються універсальними, тому букети з троянд і лілій ви без сумнівів можете дарувати на весілля, дні народження, ювілеї, інші урочистості. Головне – подбати про те, щоб композиція з троянд і лілій була оформлена зі смаком, з застосуванням сучасних флористичних технік, і щоб використані для її створення квіти були свіжими і без будь-яких вад.


Композиція з троянд і лілій доречна в якості подарунка з нагоди урочистого

Переваги замовлення в Flora Express

Якщо ви хочете, щоб гарний і свіжий букет був доставлений за вказаною адресою в чітко обумовлений час – звертайтеся в Flora Express. Наші співробітники цілодобово обробляють ваші замовлення, беручи їх з багатьох міст Росії та інших країн, а також доставляючи їх практично в будь-яку точку світу.

Своїм клієнтам Flora Express гарантує високий рівень сервісу, свіжість квітів, оригінальність букетів, складених професійними флористами. Звертаючись до нас, ви в додаток до всіх перерахованих вище переваг отримуєте ще й безкоштовну доставку нашими кур’єрами. Телефонуйте нам і переконайтесь в перевагах такої покупки!

композиції букети Троянди Жінці Лілії Весільні букети