Тварини з квітів: мода на оригінальність

4

Вміти здивувати своїх рідних з приводу і без допоможуть квіти та оригінальні композиції і фігурки з них. Такий презент точно не залишиться без уваги і буде доречний до будь-якого торжества, свята і просто знаменної дати, будь то річниця знайомства, весілля або просто подарунок на випадок. З таким презентом можна виразити будь-які почуття або підкреслити особливе ставлення до людини.

Крім тварин з квітів, можна втілити в реальність абсолютно будь-яку фігуру:

  • знак зодіаку
  • музичний інструмент,
  • предмети одягу, взуття;
  • предмети інтер’єру;
  • іграшку з фото;
  • портрет і багато іншого.


Композиція «Політ за мрією»

Як правильно вибрати квіткову фігурку

Вибираючи тварин з квітів, варто пам’ятати про те, що вони повинні будуть радувати свого власника дуже довгий час. Саме тому такий презент варто замовляти за день або два до передбачуваного події, а вже флористи повинні постаратися, щоб сорти і види хризантем відповідали замовленню і були свіжими.

Далі варто подбати про збереження фігурки, адже при правильному догляді вона здатна простояти два тижні і більше. Правильні поради по догляду дасть флорист, але головне, стежити за тим, щоб основа фігурки – флористичний оазис-губка – була наповнена водою «досхочу». Для цього підійде її наповнення водою через верхню частину фігурки, а лапки та інші частини наповнюються допомогою медичного шприца. Зайва вода просто стікає, а фігурка продовжує радувати погляд.

У каталозі компанії «Flora Express» представлені різні фігурки тварин з квітів, які будуть доречні в будь-якій ситуації. Можна підібрати іграшки, як для хлопчиків так і для дівчаток, а також для дорослих. Ми пропонуємо демократичні ціни і широкий вибір, який задовольнить навіть самого вимогливого клієнта. Варто пам’ятати про те, що замовлення фігурок варто робити завчасно, а індивідуальний підхід наші співробітники забезпечать кожному клієнту.

Поради Цікаве Мистецтво Дизайн Рідкісні квіти