Творчість з живих квітів

5

Живі квіти завжди прекрасні. Троянди, хризантеми, тюльпани, орхідеї, фіалки – все відмінно виглядають у вишуканих, розкішних, запашних букетах. Але іноді хочеться порадувати близьку людину якимось оригінальним подарунком. У такому разі квіти теж стануть у нагоді і допоможуть створити щось незвичайне, що приведе в захват і запам’ятається надовго.

Милі, зворушливі іграшки з квітів


Мила квіткова собачка може стати чудовим подарунком

Якщо докласти трохи зусиль і старань, то можна отримати дивно красиву іграшку з квітів у вигляді якої-небудь тварини. Спочатку потрібно визначитися, хто це буде. Потім розрахувати розмір всіх деталей і можна приступати до здійснення задуманого. Милими і викликають посмішку виходять кішки, ведмедики, собачки, жаби, бджілки.

Коли деталі майбутньої іграшки будуть готові на папері, їх необхідно перенести на флористичну губку з допомогою маркера і старанно вирізати. Губку потрібно просочити водою, паралельно визначаючись з вибором кольорів для іграшки. Це можуть бути будь-які суцвіття з довжиною стебла не менше 3 див. В залежності від того, яка тварина хочеться зробити, слід вибирати квіти різного відтінку і розміру. Для мордочки підійдуть більш дрібні. Кожна квітка потрібно встромляти в губку і стежити, щоб всі вони щільно прилягали один до одного. Очі і ніс можна зробити зі звичайних ґудзиків.

Якщо правильно доглядати за квіткової іграшкою, вона буде радувати майже місяць. Не забувайте про поливі і не ставте її під сонячні промені. Такий подарунок запам’ятається надовго.


Квітковий ведмедик у поєднанні з букетом виглядає оригінально.

Є інший спосіб. Можна взяти звичайну м’яку іграшку, обернути її плівкою і щільно приклеїти до поверхні квіткові суцвіття. Вийде теж дуже красиво.

Панно з живих квітів

З живих квітів, стебел, пелюсток можна зробити чудове панно, витративши на це мінімум часу. Варто трохи проявити свої творчі здібності, і композиція виглядає незрівнянно. Такий подарунок буде довго радувати і займе центральне місце в будинку. Потрібно лише дотримувати деякі правила.


Панно з живих квітів може бути дуже незвичайним і креативним

Якщо залишилося багато вже зів’ялих пелюсток, є різні намистинки, бісер, сухофрукти – все це може стати в нагоді для створення панно. Слід взяти дерев’яну дошку потрібного розміру і з допомогою клею ПВА приклеювати окремі елементи: пелюстки, камінці, намистинки, квасоля і т. д. Спочатку добре продумайте, яким буде зображення, і сміливо беріться за справу. Коли композиція готова, залишається її ретельно покрити лаком для волосся і помістити в скляну раму. Панно стане відмінним подарунком на День Народження, 8 березня, Новий рік та інші свята.


Квіткове панно пожвавить будь-який інтер’єр

Не варто викидати сухі бутони квітів, якщо є витончена ваза будь-якої форми. У вазу з прозорого скла можна помістити пелюстки троянд, бутони, різні красиві предмети, щоб вийшла незвичайна композиція, що привертає увагу. Для довговічності збризніть її лаком для волосся.


Скляні вази дають безмежний простір для фантазії


Приймати в подарунок листівку, прикрашені живими квітами набагато приємніше

Листівки з живих квітів

Коли хочеться когось привітати, не потрібно витрачати багато часу в пошуках підходящої листівки. Її можна зробити своїми руками, використовуючи для вироби живі квіти. Так вийде найбільш повно виразити свої почуття, побажання, любов. Такий подарунок не забудеться, так як він дуже незвичайний. Живі квіти, оформлені особливим чином, привносять свій неповторний шарм навіть у звичайну листівку, що складається з картону, кольорового паперу, написаного у віршах привітання.


Будь-яка листівка стане чарівною, якщо додати трохи живих квітів

Якщо ви вирішили зробити листівку і прикрасити її живими квітами, щоб подарувати комусь, слід добре продумати дизайн, подбати про купівлю відповідних кольорів. Підійдуть ті, що подобаються людині, для якого призначений подарунок. За основу можна взяти картон, обклеїти листівку кольоровим папером і оригінальним чином закріпити квіти, окремі пелюстки, стебла. Все залежить від ідеї оформлення. Потрібна гранична уважність і акуратність, так як доведеться працювати з досить крихким матеріалом.


Природа висловила всю свою красу в кольорах

Квіти завжди чудово виглядають, тому не потрібно обмежуватися просто букетами, якщо є можливість здивувати близьку людину оригінальним квітковим подарунком.

квіти композиції-букети і квіткові композиції Цікаве