Великі композиції з квітів

84

Квіти – невід’ємна частина будь-якого свята, без них не обходиться жодне сімейне свято, що вже говорити про великих банкетах. На великих церемоніях, таких як презентація, звану вечерю або весілля великі композиції з квітів стануть логічним завершенням урочистого вбрання.

Прикраса банкетів

Бенкет великий настільки, наскільки великі можливості людини: букети, покликані оформити це свято, будуть такими, якими захоче клієнт, адже його бажання – закон для «Flora Express». Великі композиції з квітів можуть бути замовлені, як для оформлення внутрішнього оздоблення залу, так і для декорування саду, альтанок або сходів. Все залежить від розмаху. Каскадні конструкції будуть чудово виглядати при вході в альтанку або на терасу, кулясті букети прикрасять балясини сходових маршів, а краплеподібні композиції зроблять банкетні столи ще більш шикарними.


Корзина «Море троянд»

Весілля серед квітів

Все частіше молоді пари відмовляються розписуватися у Рагсах, воліючи нудної церемонії виїзне торжество. У таких випадках великі композиції з квітів будуть просто необхідні. Флористи «Flora Express» складуть для вас каскадну конструкцію, якою можна буде прикрасити весільну арку. Ніжні бутони рожевих, молочних, бежевих відтінків додатково підкреслять іскристу білизну сукні нареченої, а легкий квітковий аромат зробить розпис незабутньою. Самий головний для молодої пари день обов’язково закінчиться відзначенням в колі друзів – тут ніяк не можна забути про те, що стіл молодих також повинен бути прикрашений великою композицією з квітів.

Діточок порадуємо і дорослих не образимо

Не обходяться без квітів і дитячі свята. Якщо батьки хочуть запросити в гості не тільки друзів дитини, але і своїх власних, необхідно подумати про те, щоб все було на висоті. «Flora Express» славиться своїми креативними ідеями, одна з яких великі композиції з квітів, піднесені разом з плюшевим ведмедиком. Чим не прикраса для дитячого свята? На тлі таких квіткових конструкцій всі гості будуть із задоволенням фотографуватися і, безумовно, надовго запам’ятають вашу гостинність.

Компанія «Flora Express» зібрала у своїх стінах найталановитіших флористів, які створять букет казкової краси, букет, який назавжди залишиться у вашій пам’яті. На будь-яке торжество, з будь-якого приводу, на будь-який смак і суму – букети від «Flora Express» – це ідеальне рішення святкового питання.

квіти композиції квіткові композиції Мистецтво Дизайн