Весільні обряди з використанням кольорів

5


Квіти часто використовуються у весільних обрядах

Важко уявити весілля без квіткового оформлення, різноманітних букетів, композицій, вінків і арок. Живі дари природи завжди гармонійно вписуються в навколишню обстановку, створюють красиве простір. Не дивно, що квіти здавна використовуються для весільних обрядів. Вони здатні відобразити момент возз’єднання молодят, захистити їх від пристріту і псування, зробити свято незабутнім і особливим.

Весільний букет нареченої

Образ будь-якої нареченої доповнює весільний букет, виконує кілька важливих функцій під час церемонії одруження. Квіти повинні бути обов’язково живими і поєднуватися з сукнею нареченої, відповідати обраному стилю весілля. Правильно використовувати білі і рожеві квіти, що є символом чистоти, цнотливості, молодості. Яскраві букети теж здобули популярність. Вони вигідно виглядають на тлі білого вбрання.


Весільний букет в руках нареченої привертає загальну увагу

Згідно зі звичаєм, букет нареченої наречений дарує перед церемонією одруження. Якщо вона його приймає, значить, згодна вийти заміж за коханого. З цього моменту наречена не повинна випускати з рук багатозначний подарунок, щоб не втратити своє сімейне щастя і благополуччя. Вона може передати його на час нареченому або родичам, що поставити на стіл під час банкету. Після весілля букет засушує і зберігається в недоступному для сторонніх осіб місці.


Наречений дарує квіти нареченій, як знак щирих почуттів

Квіткової композиції в руках нареченої приділяється велика увага. Існує обряд, пов’язаний з киданням букета в коло незаміжніх подруг. Хто його впіймав, той незабаром піде під вінець. Для улюбленого звичаю слід використовувати інший букет, схожий на букет нареченої. Вона повертається спиною до дівчат і кидає квіти. Ще один варіант – наречена встає в коло з закритими очима. Вона кружляє, зупиняється, простягаючи букет випадково обраної подрузі.


Веселий і цікавий обряд з весільним букетом

У давні часи весільного букету надавалося ще більше значення. Наречені самі майстрували його перед весіллям, використовуючи доступні трави, дикі та домашні квіти. Кожна рослина, включене в загальну композицію, мало своє значення, оберігало від псування, пристріту, невдач.

Церемонія троянд.

Останнім часом великою популярністю на весіллі користується церемонія троянд, що виникла у Великобританії, де червоні троянди є символом любові і пристрасті. Більш підходящого квітки для скріплення і підтвердження своїх почуттів важко уявити. Під час одруження наречений і наречена обмінюються червоними трояндами, що підтверджують їх любов один до одного. Бутони засушиваются і зберігаються в будинку. Їх можна помістити в картину, в закриту ємність і поставити на чільне місце. При погляді на квіти, подружжя будуть згадувати про почуття, зв’язали їх життя воєдино.


Червоні троянди – символ любові і пристрасті

Гавайський обряд з вінками

Дуже красива церемонія проводиться під час гавайської весілля. Квіти в ній грають важливу роль. На морському узбережжі збираються гості, наречена в яскравому платті і наречений у гавайській сорочці і шортах. Довкола багато квітів, фруктів, веселощів. На шиї у молодят гарні вінки з тропічних квітів, доповнюють загальне враження свята.


Гавайська весілля з використанням вінків

Так звані леї беруть участь у найважливішому весільному обряді. Священик на вівтарі обв’язує руки нареченого і нареченої квітковими браслетами. Потім закохані обмінюються вінками на знак любові та вірності, розділяючи між собою щастя. Далі починається яскраве святкування, що супроводжується ритмічною музикою, лунають частування.

Таким чином, квіти є символом сімейного щастя, любові і обіцянкою вірності, грає першорядну роль на весільних церемоніях в різних куточках світу.

композиції-букети і квіткові композиції Весільні букети Традиції Романтика