Весільний декор люстри квітами

5

Складно придумати подія більш значуще, ніж весілля. Тому підготовка до неї проходить дуже ретельно. Особливу увагу приділяють оформлення святкового залу, важливою частиною чого є декор люстри, при якому, як правило, використовуються живі квіти.

Ця традиція прийшла до нас із заходу. Католицькі звичаї припускають при вінчанні декорування костелу і весільної арки квітами.


Що може створити більш романтичну весільну атмосферу, ніж живі квіти?

Квіткова люстра

Найпопулярніше рішення в оздобленні весільних світильників – їх виконання у квітковому декорі. Бутони прикріплюються до елементів лампи з допомогою стрічок.


Квіткові композиції, що звисають зі стелі, – дуже вишукане рішення для весілля

Як ви бачите на фото, тут неможливо переборщити. Прикрашати люстри можна як повністю, так і частково. Все залежить від вашої фантазії і від бажання «покреативити». Головне – дотримуватися єдиного стилю в декорі.

Квіткові вінки

Не менш популярним серед молодят і прикраса стелі вінками з квітів. Виконати це трохи простіше, ніж повністю декорувати лами суцвіттями. Вам знадобляться лише живі рослини, стрічки та основа для вінка, якій може служити обідок люстри.


Так можна позначити зону нареченого і нареченої або зробити кілька акцентів над місцями для гостей

Дизайн таких світильників може повторювати квіткову композицію весільного столу молодят.

Кришталь і квіти

Поєднання живих бутонів зі склом – дуже захоплююче видовище. Відбиваючись в кришталевих крапельках, пелюстки квіток зачаровують всіх присутніх у залі.


Доповнити таку композицію можуть декоративні пір’ячко, які зроблять ці конструкції більш повітряними

Квіти, що звисають зі стелі

Особливо красиво виглядає, коли квіти звисають згори, створюючи ілюзію перебування в казковому саду. Прикрасити весільний стіл можна кольорами того ж сорту або схожого відтінку.


Така прикраса робить святковий зал схожим на райську гай

Кришталь дуже красиво впишеться і в такий «нависає» варіант. Потрібно просто правильно підібрати деталі, які органічно впишуться в композицію.


«Висячі» елементи необов’язково прикріплювати до стелі. Вони можуть звисати з високою настільної лампи

Доріжки з квітів

Цікавим варіантом є декорування стелі, яке повторює шлях молодят від входу до місця їх вінчання. Це більше підійде для весіль, де обряд проходить за католицьким традиціям.

Також можна викласти на стелі стежку з великих суцвіть, якщо, наприклад, ви вирішили зробити виїзну реєстрацію шлюбу, яка буде проходити в наметі або якому-небудь приміщенні. У той час як молодята під вальс Мендельсона йдуть до місця, де вони скажуть одне одному «так», зверху їх дорогу будуть супроводжувати квіти.


Квіти повторюють шлях нареченого і нареченої до вівтаря

Всю цю красу можна здійснити, якщо підійти до справи творчо. Ми можемо допомогти вам оформити будь-який захід живими квітами і зробити весілля незабутнім святом.

квіти і квіткові композиції Цікавий Дизайн Весільні букети