Весняні композиції з квітів: яскравий стиль

7

Вибираючи букети в подарунок, варто звертати увагу на їх зовнішнє оформлення, адже від цього залежить заряд позитивних емоцій і почуттів, які і передають весняні композиції з квітів. Крім їх невибагливість і боязкості відтінків, вони повинні простояти досить довгий час, зберігаючи свій первісний зовнішній вигляд і свіжість.

Оригінальність нині в моді

Оригінальність і ефектність таким подарункам здатні надати додаткові елементи:

  • бісер і намистини;
  • стебла бамбука;
  • різні фігурки;
  • іграшки.

При складанні весняних композицій з квітів варто взяти до уваги наступні фактори:

  • значення того чи іншого рослини;
  • статусність і тематику події;
  • побажання одержувача;
  • колірне оформлення: весняні рослини володіють м’якими і ніжними відтінками, але можуть використовуватися і яскраві червоні, жовті, насичені сині, лавандові і інші кольори.


Композиція «Тому що ти є»

У весняних композиції з квітів прийнято використовувати білосніжні кали, ароматні жовті фрезії, лілії і анемони, різнокольорові тюльпани, трепетні конвалії і незабудки, нарциси, дзвіночки, бузок, півонії та інші квіти. Орієнтиром стають вподобання та побажання замовника. Не менш важливо приділити увагу і зовнішньому вигляду кольорів, що входять в букет, наприклад, покривала калл повинні мати рівномірне забарвлення і бути повністю розкриті, на відміну від анемонів, бутони яких можуть бути розкриті не повністю, а бутони лілії повинні бути закриті, за винятком одного. Це дозволить пофантазувати щодо забарвлення інших рослин.

Розміщення рослин у весняному букеті повністю залежить від ємності, яку використовує флорист. Це можуть бути кошики, вази для фруктів, глибокі супниці і багато іншого. Також до уваги варто брати і розміри букетів, які підбираються залежно від діаметра обраної ємності.

Тематичні композиції

Особливим попитом користуються тематичні весняні композиції з квітів, приурочені до 8 березня, Великодня та інших свят. Наприклад, великодній букет оформляється у вигляді вінка, прикрашається пофарбованими яйцями, фігурками зайців і соломою, а букет до 8 березня прикрашений намистинами, бісером, стеблами бамбука, зворушливими фігурками і багатьом іншим.

Вельми затребувані і інтер’єрні композиції, які здатні оживити будь-яке приміщення, додавши йому комфорту, затишку і гармонії. До будь-якого стилю інтер’єру можна підібрати свої варіанти, додавши оригінальності і не боячись несполучуваності. Досвідчені майстри флористи знають правила оформлення, а значить, позитивні емоції гарантовані.

Великий вибір весняних композицій з квітів представлений у каталозі компанії «Flora Express». Досвідчені співробітники зможуть підібрати саме ті компоненти букета, які необхідні в кожному конкретному випадку, враховуючи побажання замовника і його фінансові можливості. Індивідуальний підхід і першокласний сервіс гарантований кожному клієнту, а заявку можна оформити по телефону або прямо на сайті.

квіти композиції-букети і квіткові композиції Тюльпани Іриси