Відеоролик з пропозицією руки і серця: потрібні всього 3 дії

6

Хочете, щоб пропозицію руки і серця було незвичайним, запам’яталося надовго, і, звичайно, призвело до позитивної відповіді? Зробіть його оригінальним з допомогою відеоролика. Для втілення такого задуму в життя вам потрібно зробити всього три кроки.


Візьміть техніку з хорошим дозволом. Адже Вам потрібна якісна картинка?

1. Продумайте сценарій

Щоб дівчина прийшла в захват від «кіно», треба ясно розуміти, що їй подобається. Одним з душі красиві пейзажі, іншим –мимишные котенята. Комусь цікаві спортивні змагання, а хтось не уявляє свого життя без мистецтва. Тому виберіть відповідний фон для ролика – стадіон, міський парк, виставка квітів тощо


Відчуйте себе чарівником, що втілює мрії

Потім вирішите такі питання:

  • в кадрі – лише ви чи туди потраплять і інші люди?
  • що ви (та інші персонажі) будете робити?
  • який прозвучить текст?

2. Запросіть людей

Навіть якщо на екрані планується лише ваше перебування знадобиться оператор. Звичайно, можна зняти і селфи, але тоді ви будете постійно в одному ракурсі, так і весь заздалегідь підібраний фон загубиться десь за спиною. Так що супер-відеоряду не вийде.


Селфи буде виглядати нудно…

Якщо хочете когось «вставити» в кадр, продумайте кого саме. Які тут можливі варіанти?

  • Друзі. Їх залучити найпростіше, оскільки вони завжди готові прийти на допомогу і сказати про вас кілька добрих слів. Головне, щоб ніхто не проговорився вашої коханої!


Краща подруга дала схвалення? Згода вашої дівчини гарантовано

  • Випадкові перехожі. Не соромтеся звертатися до сторонніх: обычнонарод охоче йде назустріч тому, хто зважився зробити пропозицію. Ця сентиментальна ситуація зачіпає навіть суворі чоловічі серця. Тому сміливо звертайтеся до будь-якого вподобаного особі з проханням замовити за вас слівце на камеру.


У натовпі завжди знайдеться той, хто готовий допомогти

  • Молодята. Це просто ідеальні персонажі для ролика! Вони знаходяться на емоційному підйомі і як ніхто переконливо розкажуть, як це чудово – вступити в шлюб. Не знаєте особисто таких щасливчиків? Але у вашому місті напевно є історичне місце, куди приїжджають фотографуватися пари після Загсу. Ось там і «ловіть» їх.


Щаслива пара в кадрі додасть ролику позитивних емоцій

  • Кумир. Це може бути людина мистецтва чи спорту, яким захоплюється ваша дівчина. Цей варіант, безумовно, складний у втіленні. По-перше, підібратися до відомої персони нелегко, по-друге, її участь в аматорському «кіно» недешево коштує. Але дерзайте і пам’ятайте: дива трапляються. І якщо вам вдасться роздобути слова підтримки від подібного персонажа, захоплення обраниці не буде меж.


«Виходь за нього» – з вуст кумира прозвучить особливо переконливо

До речі, запрошені можуть не тільки говорити щось приємне про вас, але і виконувати ті чи інші дії. Наприклад, викласти квітами на луках, написати фарбою на асфальті, витоптати слідами на снігу фразу: «Виходь заміж за (ім’я)!»


Такі «живі малюнки» вражають

3. Викладіть в соцмережі

Розмістіть своє творіння в тих мережах, які відвідує ваша дівчина. І попросіть друзів зробити репост. Напевно френди у вас і майбутньої нареченої загальні, тому вона просто не зможе пропустити це відео.


Гарний ролик відзначать в інтернеті не тільки знайомі

Подібний спосіб запропонувати руку і сердценаглядно доведе дівчині, що ви готові не лише говорити про почуття, але й щось робити на шляху до підкорення її серця. А значить, здатні на вчинок. Яка ж представниця слабкої статі відмовить такому чоловікові…

Чоловікові Поради Цікаве Мистецтво Традиції Романтика