Як дарують квіти в різних країнах?

3

Квіткові букети прийнято дарувати в усьому світі. Це древній спосіб вираження почуттів, розташування і поваги до персони. У кожній державі існують свої ритуали і традиції, пов’язані з даруванням флористичних композицій. Необхідно враховувати цей факт, відправляючи букет в іншу країну, щоб бути зрозумілим і не отримати несподівану реакцію.

Як дарують квіти в Європі?

Якщо звернутися до європейських традицій, можна помітити, що парна кількість квітів у букеті вважається символом удачі і щастя. Непарне – використовується для похорону.

У Франції та Англії червоні троянди символізують любов, пристрасть. Їх використовують тільки для букетів предмету свого обожнювання, щоб розповісти про сильні почуття, що палає в грудях. Недоречно дарувати червоні, бордові троянди колезі по роботі. На знак любові та вірності британці також дарують братки.

Француженка буде обурена, якщо піднести їй жовті хризантеми або інші квіти жовтого кольору. Вони вважаються ознакою зради. Виключення з правил – соняшник. Він повідомляє, що обраниця для вас неповторна і єдина. У Франції великою пошаною користуються лілії. Їх можна подарувати з будь-якого приводу.


Червоні троянди – яскраве визнання в любові

Жовті квіти, наприклад соняшники, прийнято дарувати, відправляючись у гості до італійської сім’ї. Як колоски, вони символізують добробут, затишок, тепло, мир.

В Угорщині хризантеми стали символом смутку, тому використовуються тільки для похорону. Можна подарувати букет хризантем, висловивши співчуття про загиблого родича.


Хризантеми – квіти жалоби в Європі і шановані рослини в Японії

В Європі розмарин використовується для букетів на найбільш значущі події життя: весілля, похорон. Відмінність тільки в парнім або непарній кількості кольорів. У Греції на похоронах підносять гіацинти, фіалки, нарциси.


Соняшник – символ сонця, тепла, родючості

У Болгарії мові квітів надається велике значення. Потрібно поставитися до цього серйозно. Наприклад, хризантема – символ скорботи, жалоби, смутку. Букет жоржин – знак неподілених почуттів.

Фізаліс – делікатна квітка, який використовується в Європі, щоб показати, що чоловік хоче від жінки дитини. Прийнято дарувати букет з физалисом вагітним жінкам.

Традиції дарування квітів у Японії, Китаї, Латинській Америці


Гвоздика в Японії символ смутку і жалоби

В Японії хризантемам будуть раді практично всі, а також сакуру, яка уособлює чистоту, добро, чесність і розташування. В знак поваги можна піднести нарциси. Уникайте композицій з гвоздики, щоб не засмутити і не розчарувати одержувача.


Орхідея розповість про жіночої краси і привабливості

Дуже цікаві традиції, пов’язані з даруванням квітів, в Китаї. Букет з сливи і бамбука символізує відданість. Лотос розповість про чистоту намірів, чесності, шляхетності. Орхідея – це комплімент дівчині щодо її краси. У Китаї штучні квіти не є поганим тоном, уособлюючи свіжість і привабливість. Часто використовується півонія, щоб висловити свої почуття, розповісти про пристрасті.


Півонія, подібно розі, символізує любов

У країнах Латинської Америці прийнято дарувати білі квіти в урочисті моменти життя, залишаючи червоні букети на час лихоліття, так як вони символізують смерть і траур.

У Туреччині молодим дівчатам підносять бутони, щоб підкреслити їх невинність і чистоту.

Голландія – країна тюльпанів

Голландію неможливо уявити без величезних плантацій тюльпанів. Тут люблять букети з цих квітів і дарують непарна кількість, за винятком числа тринадцять. Також любов’ю і пошаною користуються нарциси та гіацинти. На похорон приносять білі лілії і хризантеми.


Тюльпани користуються любов’ю не тільки в Голландії, але і в Росії
квіти, букети Екзоти Квітковий етикет Традиції