Як підписати листівку до квітів?

434

Минув той час, коли квіти можна було подарувати тільки при особистій зустрічі. За допомогою служби доставки букетів можна зробити несподіваний сюрприз близькій людині тоді, коли він найменше цього чекає: на роботі чи коли він у відрядженні в іншому місті.

Звичайно, можна залишити букет непідписаним, щоб змусити адресата гадати, хто ж вирішив зробити йому такий подарунок. Але згідно з правилами етикету, це поганий тон. В букет завжди варто вкладати записку або листівку.


Листівка здатна вдало доповнити будь-який букет: і скромний, і розкішний

Навіть якщо ви даруєте букет особисто, листівка з теплими побажаннями ніколи не буде зайвою. Як же правильно підписати листівку?

Хороші ідеї

  • Приємні спогади

Іноді у записці буде досить написати кілька приємних слів: побажати доброго ранку або вечора, подякувати за прекрасну зустріч, та й просто сказати «Спасибі!» за всі щасливі дні, проведені разом. Навіть букети без приводу з такими теплими словами подарують вашій коханій людині гарний настрій не на один день.

  • Оригінальність

З допомогою записки або листівки можна заінтригувати і змусити думати про себе весь день. Для цього не потрібні витіюваті формулювання. Наприклад, достатньо написати лише «Сьогодні в 18:00 на нашому місці. Твій А.». Такий спосіб призначити побачення підійде не тільки молодим парам, але й пожвавить ставлення тих, хто вже давно разом. Звичайно, до такого вечора варто підготуватися грунтовно і, може, підготувати ще парочку сюрпризів. Крім того, романтичний букет з такою запискою – відмінний шанс оригінально підійти до пропозиції руки і серця.


З часом квіти зів’януть, але теплі спогади про подарунок залишаться в пам’яті назавжди

  • Щирість

Для цікавої записки не підійдуть побиті цитати, так часто зустрічаються в соцмережах в якості статусів. Підберіть цитату з фільму, переглянутої нещодавно, чи з книги, яку нещодавно обговорювали. Підійде і рядок з пісні, під яку танцювали або просто дуже любите. Це зробить презент дуже особистим, адже сенс буде зрозумілий тільки вам двом. Крім того, це продемонструє, як добре ви знайомі з інтересами близької людини.

Невдалі приклади

  • Купити готову листівку

Практично в будь-якому магазині ви знайдете багатий асортимент вітальних листівок з надрукованим текстом. Але, на жаль, з тиражем у кілька тисяч примірників така листівка навряд чи стане оригінальним доповненням до букету. Як правило, такі привітання взагалі рідко читають, так як у них немає індивідуальності.


Бажайте в листівці те, що хотіли б отримати самі

  • Скопіювати популярні вірші з інтернету

У мережі можна знайти безліч віршів на різні випадки, будь то день народження або Восьме березня. Але питання в тому, чи вони будуть передавати всі ваші почуття? Постарайтеся написати вірш самі. Якщо ви не відносите себе до розряду прекрасних віршарів, просто напишіть свої найщиріші побажання, думки, розкажіть про емоції. Це допоможе уникнути непотрібних штампів.

При купівлі букета на сайті Flora Express ви зможете замовити до нього листівку на будь-яке свято і додати оригінальний підпис. Якщо ж на розум нічого не приходить, в нашому каталозі віршів ви без праці підберете потрібні побажання.

квіти Поради Цікаве Квітковий етикет Традиції