Як покликати дівчину заміж: дюжина самих нестандартних способів запропонувати руку і серце

126

Будь-яка дівчина з хвилюванням очікує настання двох дат в житті – дня, коли її покличуть заміж, і дні, коли весілля відбудеться. Сьогодні ми поговоримо про те, як і в якій ситуації можна зробити пропозицію. Відразу обмовимося: кухонний інтер’єр і вимовлена ревли тоном фраза «Ну, це… давай одружимося» як ніщо інше здатні вбити романтику відносин, тому наші поради – для тих, хто мислить нешаблонно.

Твердь земна

Той, хто бував у великих печерах, знає, що чим просторіше підземні порожнечі, тим незвичніше і романтичніше сприймається перебування в них. Саме така в’єтнамська печера Хан Сон Дунг.


Вхід в печеру Хан Сон Дунг

Її відкрили шість років тому і, на думку деяких дослідників, вона є самою великою у світі. Незвичайність природному підземеллю надають зелені зарості (квіти, чагарники і світло потрапляють туди крізь провали в кам’яних склепіннях), що живляться підземною рікою… Відкриваються краси, незвичність і романтичність обстановки – запорука того, що пропозицію руки і серця буде прийнято прихильно і з захопленням.

Відкриті горизонти

Другий варіант – на вершині гори. Напевно, ви зараз подумали, що раз стаття почалася з згадки найбільших печер, то та гора буде названа найвища. На жаль, немає: організувати пропозицію руки і серця на найвищій вершині світу – Джомолунгме – вкрай важко, якщо ви і ваша дама серця не є професійними альпіністами і у вас немає кисневих масок. Однак, крім Евересту, є й інші гори, де можна освідчитися в коханні – більш доступні, але від того не менш красиві: Арарат у Вірменії, Альпи – в Швейцарії та Італії, пік Тейде на Тенеріфе, японська Фудзіяма, а для тих, хто не хоче покидати Росію – Ельбрус.


Найвища гора Росії – Ельбрус

Однак яка б гора не опинилася у вашому розпорядженні, слід співвіднести фізпідготовку – свою і дівчата – з особливостями передбачуваного маршруту. Якщо він досить непростий, можна і не підійматися на вершину, а просто влаштувати прогулянку в гірській місцевості. І поки ваша майбутня наречена буде захоплюватися красивими видами, сказати їй: «Хочеш стати моєю дружиною?»

На піку емоцій

Третій спосіб – зізнатися у своїх почуттях під час катання на американських гірках. Атракціон досить сильно лоскоче нерви (розумом ми розуміємо, що ніхто не розіб’ється, але все одно моторошно), а спільно пережита небезпека зближує. Якщо обійняти дівчину на самій верхівці траси і сказати їй: «Виходь за мене», – велика ймовірність, що вона весь час, що залишився до фінішу, буде думати не про віражах вагончика, а про ваших словах, а після катання скаже, що згодна.


Американські гірки

Екстрим і екзотика

І знову висотний варіант: покликати кохану заміж можна і в Норвегії, піднявшись на скелю Троллтунга. Сам гірський масив називається Скьеггедаль, а ось кам’яний виступ отримав влучне ім’я, яке в перекладі означає «язик троля».


Скеля «Язик троля»

Дихання моря

Берег моря дає можливість не тільки відпочити, але і красиво покликати заміж. Варіантів багато: написати фразу-пропозицію на піску, викласти з каменів, заздалегідь приховати красиву пляшку з запискою відповідного змісту, а потім, гуляючи з дівчиною, ненароком її знайти і запропонувати прочитати… Фантазуйте, і ваші старання будуть винагороджені!


Романтичну вечерю на пляжі

Кіндер-сюрприз

Дитячі ласощі може порадувати і дорослої людини, якщо замість іграшки помістити кільце з запискою. Не виключено, що спочатку дама серця прийде в здивування від такого презенту, однак тим сильніше буде її приємне здивування, коли вона розкриє пластиковий футляр.


Вміст буває куди цінніше оболонки

Тихо ковзаючи по льоду

Ні, ми зараз говоримо не про погану погоду. Зізнаватися в коханні, їдучи кудись за гололедному тротуару – частково екстремальне заняття: в загс ви в результаті потрапите, але не виключено, що після травматології, а вам це треба?

Тому набагато більш цікаво буде покликати вашу обраницю покататися у тихий зимовий день на ковзанах, попередивши, що її чекає сюрприз. Жінок приваблює таємниця і романтика, тому, швидше за все, дівчина відповість згодою.


Руку, серце і ковзани!

Для тих, хто сором’язливий

Пропонувати руку і серце, взагалі кажучи, досить страшнувато: а раптом тобі дадуть відповідь відмовою? І що тоді робити? Нерішучі закохані можуть годинами «накручувати» себе, чекаючи найгіршого, хоча ніяких передумов немає. Тому тим, хто не впевнений у собі, прийдуть на допомогу домашні вихованці.

До речі, серед них можуть опинитися і собаки, і коти, і навіть птахи – наприклад, приручена сова, господар якої, англієць, доручив доставити їй обручку своєї обраниці. Перната посланниця успішно виконала завдання: жінка сказала: «Так».


Довірте кільце братам нашим меншим

Вгору на щастя

Багато повітряних куль, які практично відривають від землі кавалера, який тримає їх у руці і ніби хоче сказати своєю коханою: якщо ти не відповіси згодою, мені залишається тільки полетіти… Пропозиція заміжжя, стилізоване під мультфільм «Вгору», навряд чи залишить дівчину байдужою.


На щастя можна полетіти удвох

Зверху вниз – не значить зверхньо!

Чим більше зусиль докладає чоловік, щоб незвично покликати кохану заміж, тим вище ймовірність, що його почуття не залишаться без відповіді. Можна залишити напис-пропозицію на асфальті, на паркані… а можна зробити її величезною і розмістити на полі або зарослому лузі – так, щоб напевно було видно!


Такий напис помітять навіть космонавти, не кажучи вже про дівчину

Гори, небо і вода

Поєднання цих трьох речей здатне розтопити найхолодніше серце. А якщо ви впевнені, що дівчина вас любить, то пропозицію руки і серця, зроблене в такій обстановці, стовідсотково увінчається успіхом.


Можливо, ця човен стане сімейним човном

Нехай всі знають!

Різного роду народні гуляння нерідко супроводжуються лазерними шоу або проекцією того, що відбувається на обмеженому просторі на величезні екрани. При належному старанні і умінні домовлятися з тим, хто керує технікою, можна вивести на екран заклик до шлюбу, адресований своїй дівчині. Навряд чи вона залишиться байдужою, якщо ви не посоромилися висловити свої почуття перед багатотисячним натовпом.


Можна вивести напис на екран, а можна – на хмари, якщо є знайомий пілот

А от яким конкретно чином можна організувати той або інший варіант? Про це ми розповімо в наших наступних статтях.

Чоловікові Поради Цікаве Мистецтво Традиції Романтика