Як виростити гарний врожай

Виростити врожай на своєму городі без спеціальних засобів захисту і добрив непросто. Саме тому ми пропонуємо вам величезний вибір різних речовин, які забезпечать рослини необхідними поживними речовинами і захистять від шкідників і кліматичних умов.

В наших партнерів з Севен-март https://sevenmart.com.ua/g15614947-fungitsidy в асортименті є:

Комплексні добрива. Це кошти, до складу яких входить відразу кілька речовин для догляду за рослиною. Найчастіше це фосфор, азот і фосфор в різних пропорціях в залежності від призначення добрива. Вносяться комплексні добрива зазвичай навесні, так як міститься в складі азот може випаруватися за зиму. Але якщо азоту немає, то можна удобрювати грунт і восени. Добрива бувають рідкі, а також у вигляді порошків. Деякі використовуються для конкретного виду рослини, деякі підходять відразу декільком видам.


Засоби захисту від хвороб бувають двох основних видів: бактерициди (борються з бактеріями — збудниками різних хвороб) і фунгіциди (борються з грибком). До першої групи відносяться такі препарати, як Фітоверм і Фітоспорін-М, до другої Бордоська суміш, Мідний купорос і інші.


Засоби захисту від шкідників — величезна група. У неї входять інсектициди для знищення комах, акарициди для боротьби з кліщами, лимациды для боротьби зі слимаками і молюсками, і зооциди, які знищують гризунів.


Засоби захисту від бур’янів або гербіциди. Відмінно справляються з деякими бур’янами, вбиваючи не тільки наземну частину, але і корінь.


Стимулятори коренеутворення допомагають живцями вкоренитися при пересадці, що деяким рослинам, які в природних умовах вкорінюються дуже важко, істотно полегшує розмноження.


Стимулятори росту і імунітету дозволяють культурам швидше розвиватися і легше переносити несприятливі умови.


Купуючи добрива від хвороб, шкідників, бур’янів та комплексні засоби захисту, ви збільшуєте шанси на відмінний врожай в декілька разів. Завжди необхідно перевіряти відгуки в інтернеті про виробників таких добрив, адже на сьогоднішній день є багато підробок та неякісних товарів.

Бажаємо Вам гарних врожаїв, та тільки гарного настрою.

Ваша команда Сенполія)