Як зробити пропозицію чоловікові?

4

За останні сто років ми стали лояльніше ставитися до проявів фемінізму, сприймаємо як належне працюючих та незалежних жінок, навіть ставимо їх у приклад. І все ж є один момент в житті кожної жінки, коли вона виявляється практично беззахисною перед громадською думкою і майже ніяк не може вплинути на ситуацію.


У сучасному світі жінці за шлюб треба ще поборотися

Як зважитися

Найскладніше – правильний настрій. Але от у чому парадокс: чим більше ви думаєте про шлюб і ситуації, тим важче зробити перший крок.


Скільки доведеться чекати його пропозиції?

Подивіться на ваші стосунки з боку. Звичайно, як реалістка ви розумієте, що час іде, а партнер рішучих дій не робить. Але чи варто його в цьому звинувачувати? Ви не допускаєте, що молода людина просто не знає, як сказати про свої почуття?

У будь-якому випадку в певний момент доведеться налаштувати себе на рішучі дії і завести розмову про заміжжя. Якщо вас це заспокоїть, знайте: чоловіки бояться отримати відмову не менше, ніж жінки.

Пробуємо натяк

Зробити пропозицію коханій людині можна в будь-якій ситуації, але, звичайно, доцільніше цього не робити спонтанно. Втім, елемент раптовості тут теж може зіграти не останню роль.

Якщо є побоювання, що молодий чоловік відповість відмовою, спробуйте натякнути йому про свої наміри. Натяк можна завуалювати розчуленням від побачених в інтернеті весільних фотографій, розповідями про щасливих у шлюбі друзів. І, звичайно ж, боязкій чоловікові саме натяком можна буде подати сигнал, що у разі пропозиції руки і серця він не отримає відмови.


Боязкий партнер повинен зрозуміти: ваші стосунки серйозні

Давай поговоримо…

Відверта розмова про те, що вас турбує, не залишить байдужим коханої людини. Давайте зізнаємося, іноді не сама жінка потребує статусі заміжньої дами, а її до цього примушує громадську думку. В тому числі батьки.

Поясніть коханому в спокійному і дружньому тоні, що ваші відносини аніскільки не залежать від штампу в паспорті. Але цивільний шлюб (а саме таким і є офіційно зареєстрований шлюб в органах РАГС) дає вам обом масу переваг. В якості прикладу розкажіть історію про те, що навіть у лікарні сторонніх людей не пускають. Ви в такій ситуації будете один одному саме сторонніми, так як нікому не зможете довести зворотного.


Не бійтеся першою зробити крок

Відверту розмову можна починати тоді, коли ви впевнені, що коханий готовий почути пропозицію руки і серця. Ні в якому разі не тисніть на партнера.

Включіть фантазію

Внесіть в життя трохи романтики. Спробуйте запросити кохану людину в кафе і подаруйте за вечерею невеликий подарунок в якості натяку на бажаний шлюб.

Хочете зробити пропозицію за всіма правилами? Дійте! Але постарайтеся піднести обручку не при великому скупченні народу: у разі відмови вам буде ще гірше, так і молода людина в суспільстві може відчути себе дискомфортно.

Боїтеся говорити про такі серйозні речі в обличчя? Напишіть смс-ку. Або записку, яку ваш коханий зможе прочитати в самоті. Напишіть в соціальних мережах (але тільки не на публічній сторінці), що мрієте бути його дружиною.

Чому він не готовий

Будьте готові почути «ні». Це не означає, що ваші стосунки завершилися. Скоріше це означає, що ваш партнер поки, дійсно, не готовий взяти відповідальність за сім’ю. Може бути, він вважає, що заробив ще недостатньо влаштувався в житті або не готовий бути батьком (а у багатьох чоловіків шлюб і батьківство складають два пов’язаних поняття).

Якщо ви відразу не почули відмову, не варто чекати моментального «так»: чоловікові потрібен час, щоб обміркувати звалилося пропозицію, навіть якщо він сам про це думав не раз.

Як би не склалося, люблячий чоловік знайде причини виконати ваше бажання. Ну а ваша головна задача в цьому питанні – чітко висловити свої сподівання, інакше як чоловік зможе дізнатися про ваших найпотаємніших мріях?


Відчуваєте, що він ваш? Ведіть в ЗАГС!

Чоловікові Поради Цікаве Мистецтво Традиції Романтика