Які квіти найчастіше дарують дівчатам в Росії?

5

Як каже Леонід Якубович, «жінка не повинна бути без квітів». На щастя, такої думки дотримуються багато чоловіків у нашій країні. Тільки у нас підносять букети вартістю в кілька тисяч рублів, тоді як в Європі це вважається зайвим марнотратством. А які саме квіти отримують в дар російські дівчата?


Квіти в подарунок – романтика в будь-який сезон

Квіткове визнання

Ще якихось кілька десятків років тому чоловік з букетом викликав підвищений інтерес як з боку жінок, так і чоловіків. Квіти дарували тільки по особливих випадках. Сьогодні все змінилося. Складається враження, що чоловіки стали змагатися один з одним у тому, хто більше, а головне ? дорожче піднесе букет своїй коханій. Гігантські голландські троянди, перев’язані біля основи стрічкою, виглядають не просто дорого, а нечувано дорого і часом повністю приховують за собою одариваемую.

Блакитні і червоні, білі і жовті – їх дарують на ювілей і іменини, Міжнародний жіночий день, 39-й день з дня знайомства, а ще, звичайно ж, в знак спокутування своєї провини. Мало в чому може провинитися чоловік перед благовірної: засидівся з друзями, наговорив зайвого, не виконав обіцяного і т. д. Побачивши коханого в дверях з букетом квітів, жінка забуває про всі образи.

Квітів ніколи не буває багато, і чоловіки вибирають в якості презенту різні композиції і оформлення. Деякі вважають за краще дарувати квіти в горщиках: ці рослини радують своїм красивим видом не пару днів, а багато років, і весь цей час нагадують про той день, коли були піднесені.


Дарувати квіти – це мистецтво

Традиції і нюанси даріння кольорів

Класика жанру – червоні троянди. Коли російський чоловік не знає, які квіти любить одариваемая жінка, він купує червоні троянди і ніколи не потрапляє в халепу. Якщо хочеться виразити свої емоції та пристрасть, кращого кольору не знайти. Білі і чорні троянди займають приблизно таке ж місце по популярності, а от жовтий колір завжди вважався символом розлуки, тому квіти такого відтінку підносять, коли є повна впевненість, що жінка сприйме це адекватно.

У будь-якому випадку у кожної представниці прекрасної статі свої переваги і симпатії. Хтось без розуму від лілій і їх запаху, а хтось взагалі не переносить яскраві аромати і проходить повз маленьких букетиків з конваліями в базарний день.


Букет – безвідмовний спосіб підняти настрій

Іриси і хризантеми є універсальними квітами, а ось тюльпани і нарциси квіткарі закуповують тоннами до 8 Березня. В останні роки букети стали наповнювати не тільки традиційними кольорами, але і тими, які раніше були недоступні, – орхідеями, эустомами, фрезиями, анемонами, ранункулюсами і багатьма іншими, а також плодами, всілякими елементами декору: намистом, стрічками, мереживом і т. д.

Екзотичний букет дешево коштувати не буде, але російські чоловіки не шкодують грошей на своїх жінок. Адже багато пані судять про кохання чоловіка з його вартості подарунків, і якщо він скупиться на букетик квітів, то припиняють всі відносини. А якщо він, не дай бог, подарує парна кількість квітів, то це буде справжньою катастрофою, тому як в Росії таке число підносять лише у зв’язку з сумними подіями. Однак деякі чоловіки йдуть на хитрість і дарують букет, в якому стільки квітів, що їх кількість вже ніякої ролі не грає.


Даруйте квіти з приводу і без!

Які квіти дарують і як?

Традиційною складовою подарунка залишається одна троянда, елегантно перев’язана стрічкою, або відразу три. З п’яти кольорів і більше вже прийнято складати букети і розбавляти іншими представниками цього рослинного світу. Більше 9-11 троянд прийнято підносити на якесь особливе свято: ювілей, весілля, проводи на пенсію. 16 троянд можна подарувати на шістнадцятиріччя, хоча це і парне число. А 101 троянда втілює собою істинне поклоніння і обожнювання. Таку кількість квітів дарують тільки тим жінкам, які виступають для чоловіків воістину божеством.

Які б квіти не вибрав для своєї коханої чоловік, наша компанія допоможе здійснити ваші побажання. Доставка прекрасних троянд, романтичних ромашок, розкішних дерев і інших рослин здійснюється по всьому світу.


Квіти розкажуть про почуття до жінки
квіти, букети і квіткові композиції Троянди, Орхідеї Жінці