Злетіли пелюстки, або квіткові птиці художниці Хонг Ий

14

Для чого можуть бути придатні пелюстки квітів? Перше, що прийде в голову – обсипати ними постіль коханої жінки, а от далі фантазія стопориться. Однак молода художниця Хонг Ий, працює в Китаї, знайшла пелюсткам абсолютно незвичайне застосування: вона стала створювати з них картини.

Півень

Так і здається, що цей яскравий задирака оживе, вистрибне з рами і гучним кукареканьем сповістить, що почався новий день.

Папуга

Гілка з зеленим листям, пелюстки гербери і творчий настрій – всього цього виявилося достатньо, щоб створити таке диво. До речі, судячи по забарвленню, художницю надихнув ара або королівський папуга.

Фламінго

Дивовижні птахи, які є символом домашнього щастя та здійснення найзаповітніших бажань… Важко уявити, що вони створені з пелюсток звичайної гербери!

Зимородок

Гербера, трилисник і горох дали свої пелюстки для того, щоб з них виник зимородок. До речі, у східній символіці цей птах втілює витонченість і гідність.

Птах додо

Художницю надихали не тільки нині живуть птахи, але й ті, які, на жаль, втрачені для природи. Такий і маврикійський додо, вимерлий кілька століть тому. Однак невідомо, випадково чи ні – голова його на картині повернута вправо, а це означає спрямованість у майбутнє.

Червоний кардинал

Таку птицю важко не помітити, а її краса варта того, щоб бути увічненим. Дивлячись на композицію, важко уявити, що вона створена з пелюсток звичайних хризантем і гербер.

Птах-носоріг


text

Розкішне вбрання з пелюсток білих хризантем, жовтої гербери і густо-фіолетового, майже чорного трилисника – таким постає глядачам це дивне створення.

Павич

Квіти гороху, хвощ і листя кокосової пальми – ось ті невигадливі матеріали, з яких стараннями художниці виник справжній павич.

До речі

Хонг Ий – не єдина, хто створює картини без кистей і фарб. Фотограф з Сінгапуру Фонг Ци Вей також використовують пелюстки, щоб радувати глядачів, і є автором дуже красивих композицій.


«Морська хвиля» від Фонг Ци Вей
квіти і квіткові композиції Екзоти Цікаве Мистецтво